Як заробляти, сидячи в декретній відпустці.

Деякі жінки, перебуваючи в очікуванні дитини, підшукують відповідні джерела заробітку на дому. Нерідко пошуки роботи в подібному становищі пов'язані з певними проблемами: суміщати виношування малюка і трудову діяльність найчастіше дуже непросто, до того ж недобросовісні роботодавці часто утискають права майбутніх мам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон;
  • - бізнес-план.
Інструкція
1
Спробуйте витягти матеріальну вигоду зі свого хобі. Якщо ви любите спілкуватися в інтернеті, то можна заробляти на цьому. Безліч фірм просуває свій товар через групи в соціальних мережах та тематичні форуми. Компаніям потрібні товариські люди, здатні ненав'язливо прорекламувати їх товар, дати інформацію про нього. Перевагою такого виду заробітку є те, що цю діяльність можна виконувати в будь-який час. Але є і мінус: невелика оплата. Знайти замовників можна на різних біржах фрілансерів. Крім того, якщо ви непогано володієте російською мовою і володієте широким кругозором, можна спробувати зайнятися копірайтінгом - написанням статей для різних сайтів.
2
Крім іншого, можна займатися пошиттям або в'язанням одягу на замовлення, продавати вироби, зроблені власними руками, випікати торти або ексклюзивне печиво для клієнтів.
3
Якщо ви любите спілкуватися з людьми, вибирайте роботу оператора на домашньому телефоні. Ви можете виконувати функції менеджера по продаж будь-якого товару чи функції рекрутера, яка проводить телефонні співбесіди. Подібні вакансії можна знайти на численних сайтах, присвячених пошуку роботи або на фріланс-біржах.
4
У випадку, якщо ви коли-небудь працювали в викладацької сфері або вам добре відомі ті чи інші предмети, у вас є непоганий шанс заробити на репетиторстві. Заняття можна організовувати у вас вдома. Пошук клієнтів здійснювати через знайомих, соціальні мережі або форуми, а також через спеціалізовані сайти, наприклад: www.repetitor.ru Особливо актуальною нині є підготовка до ДПА (Державної Підсумкової Атестації), проведеної в 9-х класах і ЄДІ (єдиний державний іспит) , проведеного в 11 класах середніх загальноосвітніх шкіл.
5
Скооперуйтеся з іншими активними вагітними жінками і задумайтеся про ідею відкриття, наприклад, центру раннього розвитку дітей. Для цього необхідно буде підшукати відповідне приміщення та обладнання, розробити бізнес-план, продумати всі «за» і «проти» такого виду підприємницької діяльності.
Корисна порада
Ви повинні бути впевнені, що обрана робота не зашкодить малюкові. Важка фізична праця повинна бути повністю виключений. Графік роботи будуйте відповідно до рекомендацій лікаря.
Жінка в період декретної відпустки гостро потребує матеріальної підтримки, тому намагається знайти будь-який додатковий заробіток навіть в такому положенні. Як правило, раціональний розподіл дня дозволяє займатися дитиною, собою і отримувати грошову компенсацію за роботу.
Інструкція
1
Одним з найбільш поширених видів заробітку є написання статей для наповнення сайтів. Звичайно ж, даний вид заробітку передбачає наявність персонального комп'ютера або ноутбука і вихід в інтернет. Також далеко не кожна жінка має здатність грамотно викладати власні думки і передавати сенс читачеві. Для такої роботи необхідно вміння грамотно писати, висока швидкість набору тексту, вільне володіння комп'ютерними програмами.
2
Виконання обов'язків диспетчера на домашньому телефоні також є досить популярним приробітком, так як припускає суміщення домашньої роботи з вчиненням дзвінків і відповіді на вхідні дзвінки. Така робота на дому переважніше підходить для активних і комунікабельних жінок, так як диспетчерські послуги передбачають вміння красиво і ввічливо спілкуватися з клієнтами. Приємне спілкування є половиною успіху при консультуванні в тому чи іншому питанні.
3
Наявність певних професійних навичок і теоретичних знань пропонує інший напрямок додаткового заробітку - репетиторство та написання контрольних та курсових робіт. Така робота має підвищений попит у школярів і студентів, які з тієї чи іншої причини пропустили заняття і відстали від теми. Індивідуальні заняття показують досить непогані результати при грамотному веденні лекцій репетитором.
Зверніть увагу
Слід зазначити, що будь-яка робота має приносити моральне задоволення, завдяки чому будуть з'являтися нові сили і можливості для виконання більшого обсягу обов'язків.
Корисна порада
При будь додатковій роботі в декретній відпустці не варто повністю віддаватися роботі, так як в цьому випадку не залишиться часу для малюка, який потребує уваги близьких і рідних людей. На першому місці має знаходитися дитина, а робота - на другому місці.