Як завантажити своє фото в ICQ.

ICQ - це популярна програма для спілкування в соціальних мережах. Аватарка - це справжнє відображення вашого внутрішнього світу і один із способів показати свої принади. Спробуйте поставити своє зображення в асьці або яку-небудь іншу картинку на цьому сервісі.
Інструкція
1
Зайдіть в програму ICQ, ввівши свій логін і пароль. Зачекайте, поки система завантажить ваші дані і видасть список ваших контактів.
2
На верхній панелі інструментів відшукайте кнопку «Меню» і клацніть по ній. У списку знайдіть розділ «Профіль» і тисніть на неї лівою кнопкою миші. Тут ви знайдете ваші особисті відомості, які видно друзям зі списку контактів.
3
Щоб змінити свої дані, клацніть на вкладку «Редагувати профіль». Ви її знайдете на верхній панелі цього розділу. Тепер можна не тільки поміняти вашу інформацію, записану в асьці, але й завантажити фотографію . Так, це дозволить здійснити однойменна кнопка, розташована поряд з вашим профілем.
4
Натисніть на пункт «Змінити картинку». Потім виберіть базу даних, де будете брати необхідну картинку і фотографію. Як правило, настройки цього месенджера дозволяють застосовувати різні фото і графічні зображення, які відображають ваші хобі і внутрішній світ.
5
Клацніть на кнопку «Обзор», перед вами відкриються папки та файли вашого ПК. Виберіть необхідне зображення і натисніть «Застосувати», через пару митей ваша аватарка поміняється. Ви можете скористатися й іншим варіантом, щоб встановити картинку в ICQ.
6
Ви можете скористатися й іншим варіантом, щоб встановити картинку в ICQ. Натисніть на вкладку «Зробити знімок», і запрацює ваша веб-камера. Тепер сфотографуйте, і знімок відразу завантажиться в профіль і стане основним достоїнством вашого акаунта.
7
Оберіть прикольну пику з бази даних месенджера. Натисніть на пункт «Вибрати аватар» у віконці зі зміною фото, і програма надасть для вас багато стандартних зображень. Клікніть на вподобану картинку лівою кнопкою миші і клацніть «ОК». Вона і буде представляти ваш профіль.
ICQ - популярний сервіс обміну миттєвими повідомленнями. Керування налаштуваннями аккаунта в системі може здійснюватися як за допомогою офіційного сайту ресурсу, так і через додаток-клієнт.
Інструкція
1
Перейдіть на офіційний сайт ICQ.com у вікні вашого браузера. Для цього натисніть на іконці програми, яку ви використовуєте для перегляду інтернету, і введіть адресу ресурсу у відповідному рядку оглядача, яка розташована у верхній частині вікна, що з'явилося.
2
Для зміни пароля вам попередньо потрібно пройти процедуру авторизації. Для цього на завантажившись головній сторінці ICQ натисніть на посилання «Увійти», яка розташована в правому верхньому куті вікна.
3
На новій сторінці введіть ваш UIN і пароль, який ви використовуєте для доступу до облікового запису за допомогою програми ICQ. Замість UIN ви також можете вказати ваш e-mail, якщо він прив'язаний до облікового запису та був вказаний при реєстрації. Після здійснення введення даних натисніть «Авторизуватись» і дочекайтеся завантаження сторінки вашого профілю. Якщо цього не сталося, натисніть на вашому імені в правому верхньому кутку сторінки сервісу. В меню оберіть «Параметри».
4
У верхньому меню виберіть пункт «Підтримка» і в випадаючому списку, а потім натисніть посилання «Змінити пароль». Вам буде запропоновано ввести поточний пароль від облікового запису у відповідне поле на екрані.
5
В полі «Новий пароль» задайте пароль, який ви хочете використовувати замість старого. Не варто вказувати послідовність символів, яка міститиме російські літери - це може стати причиною відмови в авторизації в деяких клієнтах і викликати помилку при спробі увійти на сайт ICQ. Також пароль не може містити ваш номер UIN, ім'я, прізвище або назву облікового запису.
6
Натисніть «Зберегти». Якщо всі поля були вказані вірно, відбудеться збереження введеного номера і вам буде запропоновано виконати авторизацію заново. Щоб повернутися на сторінку вашого профілю, ще раз введіть ваш UIN і новий пароль на сторінці входу. Заміна пароля ICQ завершена.
Зверніть увагу
Не забудьте вказати новий пароль для доступу до облікового запису в програмі, яку ви використовуєте для обміну миттєвими повідомленнями.