Як змінити мову на КПК.

Дуже часто з метою економії сучасна людина набуває собі за кордоном або на зарубіжних сайтах електронні пристрої, не думаючи про те, що інтерфейс куплених речей буде, як правило, на тому мові , який відповідає країні, де він реалізовувався. Доводиться перевстановити операційну систему під свою мову, вибравши відповідний пункт при установці, а у випадку з кишеньковим персональним комп'ютером (КПК) - справити русифікацію пристрою.
Інструкція
1
Розпакуйте куплений КПК і перевірте комплектацію на наявність спеціального диска від виробника з драйверами і дата-кабелю, який дозволяє з'єднати кишеньковий комп'ютер зі стаціонарним. Якщо що-небудь із зазначеного відсутній, подбайте про те, щоб завчасно придбати дані предмети. При цьому, здійснюючи покупку диска, вкажіть точну назву вашого КПК продавцю.
2
Скачайте на сайті виробника драйвера, якщо їх не вдалося відшукати у продажу на диску в вашому місті. Скачайте з інтернету русифікатор для КПК, призначений для тієї версії операційної системи, яка буде використовуватися вами на пристрої.
3
Встановіть драйвера для синхронізації КПК з ноутбуком або домашнім ПК. Підключіть дата-кабель до КПК з одного боку і стаціонарного комп'ютера або ноутбука з іншого. Переконайтеся, що програма синхронізації розпізнає пристрій. Синхронізуйте обидва пристрої за інструкцією, яка з'явиться на екрані.
4
Скопіюйте абсолютно всі документи і програми, які знаходяться на КПК в стаціонарний комп'ютер. Очистіть пристрій від всіх перенесених на ПК файлів. Такі дії необхідно зробити для того, щоб русифікація пройшла без будь-яких неприємностей, пов'язаних з втратою даних.
5
Запустіть інсталятор русифікатора, який ви скачали в мережі. Слідуючи інструкції, встановіть відповідні галочки і дочекайтеся завершення установки. Клікніть на кнопку «ОК» після завантаження русифікатора.
6
Виберіть необхідну мову меню і введення, встановивши прапорець навпроти російської мови. Перезавантажте КПК.
7
Скопіюйте назад всі програми і документи, які були перенесені на час на домашній комп'ютер. Мова змінений, користуйтеся русифікованим КПК і насолоджуйтеся роботою за ним.
Для перемикання розкладки клавіатури існує мовна панель, а також спеціально позначене поєднання клавіш. Іноді з незрозумілих причин з панелі задач внизу екрана зникає значок мовної панелі. Спробуємо його відшукати і повернути на місце.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Відкриваємо меню «Пуск» в лівому нижньому куті екрану. У списку вибираємо вкладку «Налаштування», «Панель управління». В «Панелі управління» вибираємо вкладку «Мова і регіональні стандарти». Тут відкриваємо вкладку «Мови». Щоб подивитися або змінити мову або метод введення тексту, натискаємо кнопку «Детальніше». У який з'явився оке побачимо, яка розкладка клавіатури використовується на даному комп'ютері. Для нашої країни найзвичніша розкладка клавіатури «Русский - Англійська». Але можна встановити і інші мови, їх вибір величезний, а також додаткові текстові служби.В цьому вікні можна зробити дуже багато чого: встановити, який із двох мов встановлюватиметься при завантаженні комп'ютера. Якщо ви більшу частину часу пишете російською, зручніше буде встановити за замовчуванням саме ця мова, якщо ж ваша робота передбачає навігацію в інтернеті, встановіть англійську.
2
Тут же можна налаштувати мовну панель, встановити її значок на робочому столі і панелі задач. Так само можна задати певне поєднання клавіш на клавіатурі для перемикання між мовами. Прийнятих поєднань два: ліві клавіші «Ctrl/Shift», натискаються одночасно, або ліві ж клавіші «Alt/Shift». Вибирайте ту, яка вас більше влаштовує.
3
Окрім встановлення мов безпосередньо на комп'ютері, можна скористатися спеціальними автоматичними програмами розпізнавання мови. Тоді відпадає необхідність весь час перемикати використовуваний мову. Ви просто набираєте потрібний текст, використовуючи букви на клавіатурі. Програма сама розпізнає, якою мовою вводиться текст.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qZfnttZ10wY