Як змінити ім'я в скайпі. Як підібрати свою правильно електронну пошту.

Логін в Skype - це ім'я , під яким ви спілкуєтеся зі своїми абонентами. Логін вибирається під час реєстрації аккаунта в Skype. Якщо ж з якоїсь причини у вас виникла необхідність поміняти ім'я в Skype, ви не зможете цього зробити, на жаль. Але можна поступити іншим чином.
Вам знадобиться
  • Якщо необхідно користуватися Skype, а ви забули свій логін, буде потрібно створити новий акаунт Skype.
Інструкція
1
Реєстрація. Спочатку програма запропонує вам заповнити два поля - логін і пароль. Необхідні такі логін і пароль, які повинні бути для вас запам'ятовуються, але при цьому досить складними.
2
Далі в новому вікні уважно заповніть всі необхідні поля. Перевірте, щоб адреса електронної пошти, який ви вказуєте, був справним і добре працював.
3
На вказану вами електронну адресу прийде підтверджує реєстрацію лист. тепер можна починати користуватися Skype - просто увійдіть в програму під своїм логіном і паролем.
Зверніть увагу
Разом з реєстрацією нового логіна в Skype, загубляться всі платні послуги, які у вас були підключені до старого логіну.
Корисна порада
Якщо ви хочете змінити логін тільки тому, що ви його забули, то можна скористатися послугою «згадування» логіна через зареєстрований електронну адресу на сайті Skype.
Соціальна мережа ВКонтакті має тонкими настройками, дозволяючи користувачам створювати зручні для них профілі з найбільш точною інформацією про себе. Однією з важливих функцій є зміна імені користувача.
Інструкція
1
Вкажіть ваші ім'я та прізвище при реєстрації в соціальній мережі ВКонтакте. Згодом зміна імені потребуватиме вчинення декількох додаткових дій, і при цьому з різних причин операція не завжди проходить успішно. Краще вводити вірну інформацію про себе з самого початку.
2
Зайдіть в свій профіль ВКонтакте, ввівши логін і пароль, після чого клікніть по посиланню «редагувати» у правій частині сторінки. Перейдіть на вкладку «Основне». Поміняйте ім'я в відповідному полі на потрібне вам і застосуйте зміни. Вказуйте ваші справжні дані, в іншому випадку друзі та знайомі не зможуть знайти вас в пошуку для додавання в список контактів.
3
Не намагайтеся встановити вигадане ім'я, а також писати його на іншій мові і з використанням різних допоміжних символів. В цьому випадку система повідомить про неможливість встановлення обраного імені. Крім того, його перевірить адміністрація ВКонтакте, і в разі введення завідомо неправдивої інформації вона не буде збережена, і ваше ім'я залишиться без змін. При цьому незалежно від правильності введених даних доведеться почекати якийсь час (від кількох хвилин до доби), поки вони не будуть схвалені і прийняті остаточно.
4
Зверніться до адміністрації ВКонтакте, якщо змінене ім'я не було прийнято, хоча воно є вірним. Клікніть по посиланню «Допомога» в самому низу сторінки. Напишіть вашу проблему і почекайте, поки не відкриється спеціальне вікно для її відправки. Надішліть листа адміністрації, при це зверніть увагу на кількість часу, за який буде розглянутий ваше запитання.
5
Існують спеціальні доповнення для браузерів та інші хитрощі, завдяки яким можна поставити незвичайне ім'я. Почитайте про це в інтернеті, однак будьте обережні, нікому не передавайте свій пароль доступу до сторінки і не встановлюйте шахрайських програм.