Як правильно вішати підкову.

З давніх віків підкова є символом щастя і благополуччя. Cчитается, що вона приверне в будинок удачу і багатство, захистів сімейне вогнище від лихого ока. Головне - правильно її повісити.
Вам знадобиться
  • - підкова;
  • - молоток;
  • - цвяхи.
Інструкція
1
Згідно з повір'ям, підкова може залучити любов і удачу, допоможе отримати благословення від вищих сил, досягти процвітання і зміцнити здоров'я.
2
Якщо підкову прибити кінцями вгору, вона сприятиме збереженню в будинку багатства і стабільності. Вважається, що будинок в цьому випадку завжди буде "повною чашею", і достаток в ньому забезпечений. Дана підкова приверне в сім'ю успіх, мир і радість. Деякі прихильники такого підвішування також вважають, що кінчики, спрямовані до верху, вбирають в себе позитивну енергію з космосу. А потім ця енергія розподіляється по всьому будинку.
3
Коли підкова спрямована кінцями вниз, вона захищає будинок від проблем і негараздів. Завдяки такій формі сімейне вогнище не торкнуться хвороби, пожежі, грабунки та розбій. А що проходять під нею будуть обсипані щастям і удачею.
4
Підкова може бути прибита до хвіртки, стіні або висіти над вхідними дверима. В деяких країнах її намагаються повісити таким чином, щоб вона обов'язково стосувалася вхідного. А в інших, навпаки, робити цього не можна.
5
Підкова, прибита до внутрішній стороні дверей, збереже в будинку щастя, удачу і благополуччя. А прибита зовні - вбереже домашнє вогнище від пристріту, псування і поганих речей.
6
Підвішувати підкову можна і на транспорт. Вважається, що це приверне удачу в дорозі, захистить від аварій і проблем. Так, в давні часи мандрівники, вирушаючи в дорогу, прибивали підкову до носа корабля.
7
За деякими повір'ями, щоб успіх від підкови поширився на всю сім'ю, кожен її член повинен потримати підкову в руках перед тим, як її повісять.
8
Прибейте підкову, як вам більше подобається. А якщо вам ліньки, просто покладіть її на чільне місце в будинку. Адже в кожному разі вона залишиться талісманом успіху і багатства. Допоможе досягти процвітання і налагодити мир.
З тих пір, як люди почали використовувати коней у своїх цілях: для пересування або роботи, з'явилася необхідність в підковах, що захищають копита. Правильно підкувати коня - це складна робота, яка під силу не кожному.
Інструкція
1
Перед тим, як прибивати підкову , потрібно уважно оглянути копита коня. Якщо на них є які-небудь травми або в тому випадку, якщо ноги коня запалені, краще утриматися від кування і дати тварині відпочити.
2
В тому випадку, якщо з ногами все гаразд, можна приступати до наступного етапу - зняттю старих підков. Знімати підкову потрібно обережно, щоб не пошкодити її. Візьміть кувальний молоток і обережно розхитати цвяхи, якими прибита підкова. Далі за допомогою Обсічки (спеціального інструменту, схожого на витягнутий топірець) потрібно відігнути або відсікти капелюшки цвяхів. Звертатися з Обсічки потрібно вкрай обережно, щоб не пошкодити їй копито тварини. Потім підкову піднімають над копитом, просовуючи під неї розімкнуті копитні кліщі. Коли підкова піднята, по ній злегка вдаряють молотком, щоб стало видно верхівки цвяхів. Тепер можна акуратно і рівномірно виймати цвяхи і прибирати стару підкову .
3
Коли підкова знята, потрібно ретельно вимити копита коня, насухо витерти їх і видалити омертвілу частина копита. Потім потрібно зняти мірки з копита. Для цього вимірюються довжину, ширину копита, а також ширину його частині п'яти. За заданим мірками підбирається фабрична підкова або в кузні виготовляється саморобна.
4
Нову підкову , виготовлену за потрібними розмірами, прибивають в три стадії. Спочатку вбиваються кувальні цвяхи на зовнішню і внутрішню сторону підкови. Потім, як і при розковуванню, підкова осаджується за допомогою удару молотком. Після того, як підкова осажен, потрібно закріпити цвяхи за допомогою капелюшків (вони звуться баранці). На підошві копита є біла лінія, в яку переходить внутрішній шар рогової стінки. Ця лінія чітко видно. Прибивати підкову потрібно строго по ній, так як вона нечутлива до болю.