Як замінити ланцюг на "Бурані".

Необхідність в заміні ланцюга виникає при її обриві. Це відбувається внаслідок збільшення зазору між нею і обмежувачем або в результаті порушення регулювання натягу ланцюга.
Вам знадобиться
  • - керосин
  • - гайкові ключі
  • - нова ланцюг
  • - масло
  • - герметик
Інструкція
1
Підніміть капот. Визначте місце кріплення важеля управління реверсом з важелем перемикання реверсу коробки передач. Відверніть гайку болта цього кріплення. Вийміть болт, відведіть важіль управління реверсом.
2
Потім відверніть нижній болт-заглушку і звільніть коробку передач від масла, слив його повністю. Гайки кріплення полукартеров відверніть.
3
Викриття болт, що виконує кріплення правого полукартера з віссю проміжної зірочки. Демонтуйте правий полукартер. У болта натягнення нитки відверніть контрагайку. Виверніть болт, що дозволить послабити натяг ланцюга. Акуратно зніміть ланцюг із зірочок.
4
Прочистив коробку передач і перевіривши її стан, надіньте нову ланцюг і зробіть її натяг. До упору укрутіть болт натягу. Потім, відкрутивши болт на два обороту, законтрите його за допомогою гайки.
5
Знежирте роз'ємну частина лівого полукартера нефрасом і нанесіть на неї герметик. На вкриту герметиком роз'ємну частина встановіть кільце ущільнювача. Правий полукартер встановіть на шпильки лівого. При цьому по роз'єму забезпечте щільне з'єднання.
6
Відхиліть важіль перемикання швидкості для перевірки переміщень зубчастого колеса по шліцах ведучого вала та його заходження в зачеплення з шестірнею. В вісь укрутіть болт, підклавши під його головку кільце. На шпильки наверніть і затягніть гайки. Встановіть у верхній отвір полукартера болт-пробку, підклавши прокладку.
7
Перевірте коробку передач на герметичність. Робити це слід через шість (або більше) годин після нанесення герметика на площину роз'єму. Обмажте місце роз'єму крейдяним розчином. Через наливний отвір коробки передач залийте гас. Наливайте його доти, поки він не вийде через підшипник ведучого вала. Протягом п'яти хвилин перевірте відсутність течі гасу по роз'єму коробки. Потім злийте його.
8
З'єднайте важіль перемикання реверсу коробки передач з важелем управління реверсом, затягнувши болт. Перевірте перемикання реверсу, яке повинно здійснюватися шляхом повороту його рукоятки. Якщо необхідно, відрегулюйте важіль за допомогою його шпильки. Залийте в коробку масло і опустіть капот.