Як послати новорічну листівку.

Новорічна листівка - відмінний спосіб напередодні свята подарувати гарний настрій близьким людям. Спочатку в цій якості виступала проста поштова картка, яку з часом стали прикрашати малюнком.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся привітати друзів в соціальних мережах, то можна скористатися спеціальними додатками, в каталозі яких представлено безліч варіантів святкових листівок. Повісьте зображення на стіну людині або відправте в особистому повідомленні. Якщо друзів багато, то завантажте новорічне зображення у віртуальний фотоальбом і відзначте на ньому всіх, кому хочете підняти настрій.
2
В інтернеті існує безліч сервісів, що дозволяють відправляти віртуальні листівки. Зокрема, одним з популярних визнається http://cards.yandex.ru/. В каталозі представлено багато різних варіантів, в тому числі з музичними ефектами.
3
Відправити листівку можна звичайним листом поштою. Для цього купите картку з маркою і полями, призначеними для запису адрес одержувача і відправника, заповніть її і опустіть в поштовий ящик. Послати листівку, не призначену для вільного відправлення, можна тільки в конверті - він повинен ідеально підходити під її розміри, в крайньому випадку - бути трохи більше.
4
Якщо хочете знати, чи отримав адресат листівку, то відправте її рекомендованим листом. На пошті вам видадуть чек із зазначенням номера, присвоєного письму. Перевірити статус відправлення можна за ідентифікатором на сторінці поштової служби: http://xn----7sbza0acdlkaf3d.xn--p1ai/rp/servise/ru/home/postuslug/trackingpo. Таким чином, ви дізнаєтеся, чи отримав адресат ваше послання.
5
Ну а якщо терміни підтискають і до свята залишаються лічені дні, то краще звернутися до телеграмі. Її можна послати як на звичайному бланку, так і на спеціальній листівці, при цьому зображення вам дають самостійно вибрати при відправці. Цей спосіб, як і попередній, здійснюється тільки через пошту, тому бажано звертатися до відділення в робочий час.