Як закидати doc-файли на IPhone. Як закидати шпалери на айфон.

Сьогодні айфони (IPhone) отримали досить широке застосування, і людина, що цінує справжню якість, красу, зручність і надійність, вибирає саме цей пристрій. Таким популярним IPhone став, насамперед, зважаючи добротного, великого екрану з хорошим дозволом, на якому зручно не тільки вводити якісь дані, але і читати навіть вельми об'ємні тексти.
Інструкція
1
Для початку хотілося б зауважити, що в інтернеті існує безліч спеціальних програм, які дають можливість використовувати IPhone як книгу і закачувати на пристрій різні DOC- файли практично будь-яких розмірів.
2
Скачайте з офіційного сайту програму під назвою Books.app, яка дозволяє завантажувати і читати текстові файли. Зверніть увагу, що в мережі існує безліч аналогічних програм, однак, як показує практика, більшість з них шкідливі.
3
Скачайте з того ж сайту детальну інструкцію з її використання, ознайомтеся, а потім встановіть Books.app на IPhone.
4
Встановіть файл-менеджер iFantastic, якщо вами використовується пристрій з операційною системою Mac OS або Вrickr, якщо на IPhone стоїть ОС Windows. Зазначені файл-менеджери зарекомендували себе з кращого боку і сьогодні є одними з найбільш затребуваних і практичних, призначених для закачування текстових документів у IPhone.
5
Зайдіть після установки файл-менеджера в наступну папку програми/var/root/Media/EBooks. Виберіть той текстовий документ, який ви хотіли б закачати.
6
Збережіть свій файл, вибравши в налаштуваннях програми формат UTF-8. Таке кодування необхідна для того, щоб у подальшому не виникло проблем з відображенням інформації в программах- «читалках».
7
Закачувати текстові файли можна як з комп'ютера за допомогою USB-кабелю, що йде в комплекті з мобільним пристроєм, так і, завантажуючи їх прямо з інтернету. Звичного бігунка на екрані телефону ви не побачите, сигналом про завершення завантаження документа стане повністю сформоване найменування текстового файлу в командному рядку і зникнення іконки з миготливими пелюстками.
8
Після того як текстовий файл завантажений в пам'ять IPhone, запускайте на мобільному пристрої встановлену програму, вибирайте потрібний файл, читайте і насолоджуйтеся.
Заливка (закачування, установка) користувача файлів на iPhone може бути виконана тільки на пристрої з попередньо виробленої процедурою jailbreak, що відкриває повний доступ до файлової системи гаджета. Версії jailbreak залежать від моделі конкретного iPhone, але залишаються абсолютно безкоштовними і вільно поширюваними.
Вам знадобиться
  • - Cydia;
  • - Cyberduck або WinSCP;
  • - DiskAid;
  • - Samba.
Інструкція
1
Розкрийте пункт «Налаштування» на домашній сторінку iPhone і перейдіть в пункт Wi-Fi.
2
Вкажіть використовувану бездротову мережу і запам'ятайте IP-адресу пристрою.
3
Перейдіть у розділ «Основні» і виберіть пункт «Автоматичне блокування».
4
Застосуйте прапорець на полі ніколи і закрийте програму «Налаштування».
5
Перейдіть у розділ Manage безкоштовного магазину додатків Cydia і виберіть пункт Packages.
6
Переконайтеся в тому, що додаток OpenSSH встановлено. При необхідності установки використовуйте розділ Networking вузла Sections для визначення та встановлення потрібного додатку.
7
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму Cyberduck (для Mac OS) або WinSCP (для комп'ютерів, що працюють під управлінням операційної системи Windows).
8
Запустіть встановлену програму на комп'ютері і вкажіть команду Open Connection.
9
Введіть значення IP-адреси мобільного пристрою в поле Server і вкажіть значення root у полі Username діалогового вікна програми.
10
Виберіть стандарт пароля alpine в поле Password і натисніть кнопку Connect для встановлення з'єднання.
11
Дочекайтесь появи повідомлення програми про створення (зміну) ключа SSH і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
12
Перенесіть необхідні файли на iPhone або скористайтеся можливістю редагування прав доступу до обраних додатків.
13
Використовуйте файловий менеджер DiskAid при неможливості встановлення бездротового з'єднання Wi-Fi для виконання перенесення необхідних даних з комп'ютера на iPhone. Програма існує у версіях для Mac OS і Windows OS.
14
Встановіть на свій мобільний пристрій jailbreak-твік Samba з репозітроя BigBoss, активирующее стандартний мережевий протокол Windows (SMB) для можливості відображення iPhone в списку мережевих пристроїв без залучення додаткового програмного забезпечення (тільки для Windows OS).
Зверніть увагу
Операція jailbreak визнана абсолютно законною Верховним судом США, але не схвалюється компанією Apple, виробником iPhone.