Як копіювати в інтернеті. Як копіювати сторінку інтернету.

Будь-який користувач з достатнім стажем роботи з комп'ютером знає, що таке Copy і Paste (копіювати, вставити). Копіювати можна файли і папки в Windows Explorer, копіювати можна картинки, тексти в інтернеті , в різних програмах для роботи з графікою, звуком, відео і текстом ... Словом, робота з буфером обміну (clipboard), за допомогою якого здійснюються операції з копіювання і вставлення різноманітних об'єктів, є повсякденною практично для кожного користувача. Однак якщо ви вперше зустрічаєте терміни «копіювати» і «вставити» стосовно до комп'ютерних технологій, рекомендуємо терміново ознайомитися з таким методом роботи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
  • - текстовий редактор
Інструкція
1
Необхідність зберегти частину якої-небудь сторінки в інтернеті для подальшого використання виникає досить часто. Наприклад, якщо ви пишете реферат для школи, або курсову роботу в інституті. Працювати з буфером обміну можна трьома способами: за допомогою гарячих клавіш, за допомогою основного меню програми і за допомогою контекстного меню.
2
Найшвидший спосіб - перший - гарячі клавіші. Відкрийте який Вас сайт, виділіть потрібне слово, речення або абзац за допомогою лівої кнопки миші (затиснути ліву кнопку на початку пропозиції, «протягнути» до кінця пропозиції і відпустити). Якщо текст не поміщається в екран, можна почати виділення, потім перерватися (виділити першу частину потрібного тексту), розтринькати сторіночку до кінця, затиснути клавішу shift і клікнути в кінці тексту. Потім використовуйте поєднання клавіш Ctrl + C для копіювання, переключіться в редактор (наприклад, Microsoft Word) і натисніть Ctrl + V. Правильно натискати гарячі клавіші так: затискається Ctrl, потім, не відпускаючи його, натискається наступна кнопка (С або V), потім обидві кнопки відпускаються.
3
Якщо ви не дружите з клавіатурою, для вас наступні два способи. За допомогою контекстного меню копіювати виходить трохи швидше, ніж через меню файлу. Виділіть потрібний текст (див. Крок №1), клацніть по ньому правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть пункт "Копіювати" (Copy). У різних браузерах цей пункт може формулюватися по-різному. Вставити в Word текст можна аналогічним чином - правий клік, в меню вибираємо «Вставити» (Paste).
4
Третій спосіб найвірніший, але найтриваліший. Після виділення потрібного фрагмента тексту вам слід звернутися до головного меню браузера. У будь-якому браузері є стандартний пункт «Правка» (Edit), він-то нам і потрібен. Не знімаючи виділення, натисніть Правка-> Копіювати (Edit -> Copy). Текст скопійований. Переключіться в Word, в ньому теж є головне меню і аналогічний пункт «Правка». Натисніть Правка -> Вставити.
Зверніть увагу
На деяких сайтах встановлено захист від копіювання через меню і поєднання клавіш. Обійти цей захист без спеціальної підготовки не вийде - потрібно відкрити вихідний код сторінки і виділяти текст звідти, це досить трудомісткий процес. Простіше буде знайти аналогічний матеріал в іншому місці.
Корисна порада
В інтернеті копіювати можна і картинки. Правою кнопкою миші можна натиснути на зображення, вибрати в меню пункт «копіювати зображення», потім вставити його в графічний редактор (Photoshop, наприклад) .А от відео з youtube, наприклад, скопіювати не вийде.