Як закидати спінінг. Як спорядити спінінг відео.

Початкуючому спінінгістові може здатися, що освоїти техніку забросов досить складно. Це не так - при певному завзятості ви зможете за пару-трійку вечорів, потренувавшись по 1.5 - 2 години, навчитися боковим забросам, вони самі нескладні по техніці виконання. Це дозволить вам почати вдосконалювати свої навички на справжній рибалці і незабаром принести додому улов з щук і окунів, яких ловлять з 15-20 м від берега.
Вам знадобиться
  • Дворучне вудилище спінінга.
Інструкція
1
До того як закидати спінінг, потренуйтеся обертати барабан, щоб подивитися, як він буде реагувати на пригальмовування за допомогою пальця. Можете зробити це, не пропускаючи шнур крізь кільце вудилища.
2
Щоб зробити бічний занедбаність справа наліво вудилищем з котушкою, встановленої вниз, правою рукою тримайте двуручное вудилище за верхній кінець рукоятки, а долонею лівої руки обхопіть рукоятку нижче котушки, барабан котушки гальмуєте пальцем лівої руки.
3
Якщо розташування котушки здається для вас незручним, переставте її вище. У цьому випадку перемісити праву руку нижче котушки і гальмуєте барабан пальцем правої руки. Ліву руку розмістіть знизу на рукоятці.
4
Грузьке з блешнею опустіть так, щоб між нею і кінцем вудилища була 6-10 см. Ноги розставте на ширину плечей, постановка повинна бути стійкою і дозволяти вільно робити напівоберт корпусом. Якщо закид будете виробляти з важкою блешнею без грузки, відрегулюйте відстань від кінця вудилища до блешні в залежності від жорсткості вудилища. Якщо воно жорстке і барабан важкий, відстань збільшіть, якщо м'яке вудилище і легка котушка - зменшите.
5
Пропустіть шнур через кільця і прив'яжіть до його кінця вантаж вагою 30-40 г. Встаньте лицем до мішені, візьміться лівою рукою за вудилище вище котушки, правою - обхопіть його нижче котушки і покладіть вказівний палець на котушку, притримуючи її край , щоб запобігти обертання. Відпустіть вантаж нижче - на 60-100 см.
6
Плавно відведіть кінець вудилища за спину, вантаж не повинен торкатися землі. Зробіть плавний помах з прискоренням вперед, знизу вгору. У ту мить, коли вудилище виявиться на рівні вашого лівого вуха, зніміть палець з котушки і дозвольте їй безперешкодно розмотуватися. Одночасно зробіть сильний поштовх вершиною вудилища у напрямку мішені. Контролюйте політ вантажу. Якщо він почав йти правіше, палець зніміть з котушки раніше, якщо подався вліво, то - пізніше. Це дозволить скорегувати політ вантажу до наміченої мети.
7
Щоб шнур рухався в кільцях з потрібною швидкістю, злегка пригальмовуйте барабан короткочасними натисканнями пальця, особливо до кінця закидання. Ці моменти ви навчитеся точно визначати, набравши невеликий досвід.