Як представити модель.

Завдання будь-якої презентації - дати потенційним клієнтам, партнерам і журналістам максимальне уявлення про достоїнства того чи іншого товару. Автомобіль в цьому сенсі не є винятком. Нову модель необхідно представити так, щоб відвідувачам захотілося їздити саме на цій машині.
Вам знадобиться
  • - модель автомобіля;
  • - підходяща територія для проведення презентації;
  • - постійні або тимчасові павільйони для прес-конференції та фуршету;
  • - компетентні доповідачі ;
  • - консультанти;
  • - рекламна та сувенірна продукція.
Інструкція
1
Придумайте інформаційний привід. Це може бути початок продажів нового автомобіля, відкриття сервісного центру, ювілей фірми-виробника. В принципі, презентацію моделі можна влаштувати в будь-який момент рекламної компанії. Організовується вона насамперед для журналістів, які потім донесуть інформацію для всіх.
2
Оберіть місце. Найкраще це зробити за містом, де є відповідна траса для тест-драйву. Відвідувачі повинні мати можливість не тільки як слід розглянути нову модель, але й подивитися її в дії і покататися. Дуже добре, якщо це буде паркова зона, де є відповідне приміщення для прес-конференції та фуршету, але можна поставити і тимчасовий павільйон. Узгодьте місце і час проведення з відділом природокористування місцевої адміністрації.
3
Вирішіть, хто розповість про нову модель на прес-конференції. Це може бути представник фірми-виробника або дистриб'ютора, випробувач моделі, керівник сервісного центру. Доповідачів може бути декілька. Виступи повинні бути не дуже довгими, але зрозумілими і такими, що запам'ятовуються. Домовтеся заздалегідь, хто про яких якостях моделі буде розповідати.
4
Підготуйте наочні матеріали. На прес-конференції можна показати слайд-шоу або відеофільм про історію створення моделі та її достоїнства. Розмістіть на рекламних щитах технічні дані, фотографії з випробувань моделі. Там же мають бути координати магазинів і сервісних центрів, умови продажу та обслуговування.
5
Складіть і розтиражують прес-реліз. Розкажіть про нову модель, її достоїнства, фірму-виробника, термін початку продажів, місце та умови. Журналіст і потенційний клієнт повинен отримати якомога більше конкретної інформації про те, де, коли і на яких умовах він може купити таку чудову модель.
6
Замовте буклети та рекламні листівки. Помістіть в них інформацію про те, чим ця модель відрізняється від інших автомобілів, які її переваги. Ці матеріали повинні розповсюджуватися безкоштовно. Можна розкласти їх на спеціальних стійках.
7
Оберіть консультантів з ваших співробітників. Випадкові відвідувачі можуть поставити їм будь-яке питання, що стосується нової моделі, і ваші представники повинні вміти грамотно відповісти. Подбайте про те, щоб консультанта було легко виділити із загальної маси. Дуже корисно забезпечити їх бейджами з ім'ям і логотипом фірми.
8
Подбайте про сувеніри. Це можуть бути папки, блокноти, ручки, брелоки і пакети з логотипом фірми і силуетом моделі. Для журналістів сформуйте набори. Частина сувенірної продукції можна пустити в продаж на презентації.
9
Розішліть запрошення журналістам. Можна попередньо розмістити в найбільш популярних засобах масової інформації статті з прихованою рекламою, в яких розповідалося б про нову модель, але не було б конкретної інформації про місця та умови продажу. В одному з матеріалів можна згадати про майбутню презентації.
10
Додайте оголошення про презентацію на міському сайті або в міській локальній мережі. Дуже добре, якщо там є спеціальні сторінки для автолюбителів. Ваша інформація в цьому випадку швидше потрапить до тих, кому вона адресована в першу чергу.
11
Можна влаштувати показові виступи. Це може зробити, наприклад, відомий у вашому місті автогонщик. Він краще інших оцінить переваги моделі і зуміє показати їх в найбільш вигідному світлі. Після цього можна запропонувати випробувати модель всім бажаючим, у кого є водійські права.
Корисна порада
Запросіть на презентацію фахівців із страхових компаній і співробітників ДІБДР.