Як купити будинок за кордоном.

Сьогодні придбати нерухомість за кордоном нескладно. Ріелтори в інтернеті, журналах і газетах навперебій пропонують купити квартиру, будинок або бунгало на березі океану, з видом на тихе озеро або поблизу гірськолижного курорту. У законодавстві Росії не міститься обмежень на придбання закордонного будинку або землі. Більш того, не потрібно навіть повідомляти держоргани про факт покупки. Все це робить інвестицію в іноземну нерухомість привабливою.
Інструкція
1
Купівля будинку за кордоном - це, насамперед, вкладення грошей. Щоб зробити його вигідним, обов'язково досконально досліджуйте ринок нерухомості тієї країни, де збираєтеся придбати апартаменти. Тут вас можуть підстерігати підводні камені: нерухомість в момент укладання угоди несподівано може значно подорожчати через додаткових виплат нотаріусу, реєстраторам та ріелторам. Або з'ясується, що в країні відсутня вторинний ринок житла, що унеможливить продаж будинку в майбутньому.
2
Постарайтеся з'їздити в країну, в якій плануєте придбати апартаменти і самостійно зібрати інформацію у місцевих ріелторів і забудовників про стан ринку нерухомості. Щоб картина була повною, зверніться за консультацією відразу в кілька фірм по роботі з нерухомістю. Наприклад, в таких країнах, як Хорватія, Кіпр, Болгарія, Єгипет і ОАЕ багато вільного місця під будівництво, тому купівля житла в них не принесе швидких дивідендів. Інвестору вигідніше побудувати будинок самому, ніж придбати вже готовий. А у Франції сума податку, яким обкладаються власники нерухомості, безпосередньо залежить від вартості апартаментів і схеми їх покупки.
3
Обов'язково відвідайте страховиків і поцікавтеся сумою страхових внесків на придбану нерухомість. Вони розкажуть про всі ризики: можливих стихійних лихах (ураганах, цунамі, землетруси, повені), які цілком вірогідні, якщо ви купуєте житло на узбережжі або острові. Вартість страховки в таких випадках буває дуже висока і досягає 5% на рік від вартості об'єкта.
4
Зверніть увагу, що придбання нерухомості в деяких країнах не вважається підставою видачі посвідки на проживання. Обов'язково проясніть для себе цей юридичний нюанс.
Корисна порада
Вважається, що середній дохід від вкладених коштів у нерухомість становить 10-20%. Це залежить від країни. Найбільш привабливими в цьому сенсі є Франція, Іспанія, Кіпр.