Як збільшити вартість гаража.

Продаючи нерухоме майно, яким є і гараж, власник прагне отримати максимальну вигоду. У більшості випадків немає можливості підвищити оціночну вартість місця, в якому розташована споруда. Але іноді збільшити продажну вартість гаража можна, вдосконаливши його конструкцію і зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Якщо ваш гараж являє собою капітальне бетонну споруду, зміцните його стіни металевим каркасом з приварений до нього металевою сіткою. Такий каркас, встановлений всередині приміщення, може дещо зменшити його розміри, але підвищить привабливість в очах покупця, оскільки гарантує більшу безпеку.
2
Додатково зміцните стіни гаражної будівлі, обклавши їх зовні шаром цегли. Такий захід дозволить не тільки надати гаражу більш привабливий вигляд, але і працюватиме на безпеку зберігання автомобіля.
3
Зробіть бетонну вимощення перед воротами споруди, орієнтуючись при цьому на загальну міцність конструкції.
4
Зміцніть ворота гаража. До петель зовні приваріть металеві прутки. На звороті приваріть для страховки петель гайки і болти. Кріпити ці елементи слід на рамі воріт, недалеко від петель.
5
Якщо є можливість, встановіть в гаражі сучасні секційні ворота. Вони компактні і значно економлять простір. Піднімаються такі ворота вгору і надійно кріпляться під стелею. Управляти секційними воротами можна і вручну.
6
При можливості влаштуйте в гаражі ремонтну яму (кесон). Зробити таке вдосконалення можна не завжди, оскільки для зведення кесона вимагається невисокий рівень грунтових вод в місці будівлі.
7
Проведіть армування підлоги і заливку його бетоном. Пам'ятайте при цьому, що не можна скріплювати бетонну підлогу з коробкою гаража. Будова може з часом дати усадку і зашкодить покриття підлоги.
8
Остаточну передпродажну підготовку проведіть після виконання всіх описаних робіт. Проведіть забарвлення стін і даху гаража. Використовуйте для цього фарбу не надто яскравих кольорів, досить практичну і стійку до впливу зовнішнього середовища. Підготовлена таким чином споруда порадує вас навіть в тому випадку, якщо ви вирішите почекати з продажем.