Як закачувати музику з комп'ютера на телефон Nokia. Як перекинути музику з інтернету в телефон.

Nokia - одна з найпопулярніших марок мобільних телефонів . Якісні програвачі, вбудовані в усі лінійки Nokia, забезпечують меломанам можливість насолоджуватися прослуховуванням улюбленої музики прямо зі свого телефону. Для цього треба лише закачати її на свій мобільний телефон.
Вам знадобиться
  • - встановлене на комп'ютер ПЗ від Nokia;
  • - USB-шнур;
  • - комп'ютер, оснащений карт-рідером;
  • - пристрій Bluetooth.
Інструкція
1
Встановіть на свій комп'ютер необхідне для синхронізації додаток від Nokia. Запустіть інсталяційний диск, що входить в комплект з телефоном, і встановіть програму, згідно спливаючим на вашому комп'ютері інструкціям. Після установки ПО підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB - шнура, що входить в комплект.
2
У контекстному меню виберіть пункт «Накопичувач». Відкрийте папку з файлами вашого телефону через «Мій комп'ютер». Обрану на комп'ютері музику скидайте в папку «Sound». Після цього відключіть свій телефон від комп'ютера і обновіть фонотеку програвача, щоб усі нові файли відображалися в плейлисті.
3
Зберігайте музику на карту пам'яті телефону, використовуючи карт-рідер. Для цього акуратно витягнете карту пам'яті з телефону та вставте її у відповідне гніздо карт-рідера комп'ютера. Вміст карти пам'яті можна буде відкрити через провідник.
4
В папці «Мій комп'ютер» знайдіть значок знімного диска і відкрийте його. Музику потрібно зберігати в папці «Sound», для цього просто копіюйте туди потрібну вам музику так само, як і на будь-який інший знімний носій. Потім витягніть карту пам'яті з комп'ютера і вставте її в телефон.
5
Використовуйте функцію Bluetooth. Для цього включіть Bluetooth на своєму телефоні і на комп'ютері. У списку доступних пристроїв, який відображається в папці Bluetooth на вашому комп'ютері, знайдіть телефон і налаштуйте синхронізацію даних. Після цього пам'ять телефону буде відображатися в списку Bluetooth, як звичайна папка з файлами. Перенесіть в цю папку вибрані музичні файли з фонотеки вашого комп'ютера.
Зверніть увагу
Якщо у вас відсутній інсталяційний диск з комплекту до телефону, необхідне ПЗ можна знайти на сайті виробника. Скачайте обрану програму собі на комп'ютер і встановіть її, дотримуючись спливаючим при відкритті файлу встановлення інструкціям.После скачування музики потрібне оновити фонотеку телефону, інакше нові композиції не відображатимуться в плейлисті вашого програвача.
Корисна порада
Якщо під час синхронізації телефону з комп'ютером при використанні Bluetooth буде потрібно ввести пароль, просто введіть будь-яке число і на комп'ютері, і на телефоні (однакове!). Виймати карту пам'яті випливає з вимкненого телефону.