Як скласти резюме педагога. Як скласти резюме викладача.

Грамотно складене резюме педагога може допомогти знайти хороше місце роботи і молодим вчителям, і досвідченим фахівцям. Адже резюме можна сміливо назвати візитною карткою будь-якого претендента, саме в ньому вказуються всі найнеобхідніші відомості про нього, його людські та професійні якості.
Інструкція
1
Для початку знайдіть і скачайте в інтернеті необхідний бланк для заповнення резюме. На спеціалізованих ресурсах є подібні стандартні форми для заповнення. Якщо у вас немає такої можливості, скористайтеся звичайним текстовим редактором і пишіть назву всіх граф самостійно.
2
Вкажіть ваше повне ім'я (прізвище, ім'я, по батькові). Далі напишіть свою повну адресу за місцем прописки, не забувайте вказувати індекс. Впишіть день, місяць і рік вашого народження.
3
Графа «Мета». У ній постарайтеся максимально коротко, але переконливо написати, для чого ви шукаєте місце роботи, якими позитивними навичками і якостями ви можете поділитися з дітьми. Обов'язково вкажіть, яку професійну категорію ви маєте. Наприклад: «Учитель з двадцятирічним стажем роботи, педагог вищої категорії. Прагну реалізувати свої творчі здібності і передати моральні та духовні якості дітям, бажаю внести свій внесок у розвиток молодого покоління і збагатити сучасне суспільство освіченим і морально-духовним поколінням ».
4
Графа «Досвід». Напишіть у відповідному порядку всі ті місця, де ви працювали раніше. Вказуйте дату, коли ви поступали на роботу, і дату вашого звільнення. Не забувайте писати повну назву закладу, адресу, де воно знаходиться і займану там посаду. Можете описати ті функціональні обов'язки, які ви там виконували.
5
Обов'язкова для заповнення графа «Освіта». У ній необхідно вказати назву навчального закладу, де ви проходили навчання, рік початку і закінчення навчання, додаткові навички та освіту, якщо такі є. При пошуку нового місця роботи завжди цінується підвищена кваліфікація фахівця.
6
Графа «Досягнення» не повинна залишатися порожньою. Якщо ви вже працювали в освітній установі, напишіть, будь досягнень домоглися ваші підопічні. Якщо ви ще ніде не працювали, вкажіть ваші власні досягнення в навчанні професійним навичкам.
7
Графа «Особисті якості» буде характеризувати вас як ділового, творчого і дисциплінованого людини. Вкажіть в ній ваші позитивні якості. Наприклад: «Творча, пунктуальна, відповідальна и.т.п.».
8
Графа «Контакти» повинна містити ваші контактні дані (адреса електронної пошти, телефони і т.д.).