Як навчитися малювати будівлі.

Малювання - це захоплююче заняття як для малят, так і для дорослих. Адже за допомогою олівця та паперу можна запам'ятати все, що оточує вас, що викликає позитивні емоції, внісши при цьому дещицю своєї фантазії. Тому жителям великих міст бажано вміти малювати будівлі .
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - фарби або олівці.
Інструкція
1
Для початку, яким би банальним заняттям вам це не здавалося, потренируйтесь малювати геометричні фігури - прямокутники, квадрати, куби, кубоід (куби з неоднаковими гранями). Людство придумало безліч архітектурних надмірностей, але так чи інакше - переважна більшість будинків являють собою квадратну або прямокутну коробку. А ви впевнені, що зможете намалювати акуратний паралелограм?
2
Малювати будівлі можна як з натури, так і з фотографії. Озбройтеся лінійкою і зробіть заміри даху і стін з того місця, де ви стоїте (або з фотографії, якщо ви малюєте з неї). Це необхідно зробити для того, щоб дах не наповзала на будинок, а дальня стіна не стала раптом вища за ту, що розташована ближче до вас. Запишіть результати ваших вимірів і, ґрунтуючись на них, зробіть начерки малюнка.
3
Тепер ви можете з'єднати лінії начерку в цільний рисунок. Майте на увазі, що масивні споруди, такі як висотний моноліт або фортеця, краще малювати товстим олівцем, а витончені башти і затишні сільські будинки - тонким.
4
Приділіть увагу деталям, адже саме вони роблять малюнок закінченим. Намалюйте вікна, двері, трубу, з якої йде дим, акуратне ґаночок. Якщо ви створюєте міський пейзаж, біля вашого будинку можуть бути клумби з квітами, дитячий майданчик, лавки. Фантазуйте, щоб наповнити вашу картину життям.
5
Якщо це необхідно, прорисуйте фактуру: цегляну кладку біля середньовічного замку, блоки плит сучасної висотки, дерев'яну фактуру заміського будиночка.
6
Ви можете залишити ваш малюнок чорно-білим, лише вималювати контури і тіні, а можете прикрасити його фарбами або олівцями. Якщо ви вибрали фарби, то після нанесення одного кольору дайте картині підсохнути. Таким чином ви уникнете змішання фарб, і ваші будівлі будуть радувати своїми соковитими кольорами.
В інтернеті щодня з'являються тисячі нових сайтів , причому не всі вони належать якимось великим компаніям або розроблені web-дизайнерами. Сьогодні створити свій сайт може навіть школяр, якщо знати кілька простих правил, якими ви озбройтеся, прочитавши цю статтю.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - олівець
  • - комп'ютер або ноутбук
  • - миша
  • - клавіатура
  • - програма Adobe Photoshop або візуальний редактор для створення сайтів
Інструкція
1
Розробіть каркас сайту. Для цього вам потрібно знати, що будь-який сайт складається з основних блоків: центральної частини, верхньої панелі, бічній панелі (їх може бути 2 - по одній з кожного боку) і «підвалу». Звичайно, ви можете розташовувати матеріал в цих блоках на свій розсуд, але не забувайте про те, що існує логічне розташування матеріалу. Тобто більшість людей звикли бачити меню сайту у верхній або бічній панелі, а якщо ви помістіть його, наприклад, в «підвалі», хтось може просто його не знайдуть або не побачити.
2
Для початку накидайте зовнішній вигляд, наприклад, головної сторінки на звичайному аркуші паперу, і покажіть його комусь із друзів і близьких. Якщо вони відразу зрозуміють, що це не просто якась схема, а саме сторінка сайту, це буде вже успіх. Запитайте їх, що вони очікують побачити в кожному з намічених вами блоків. Дізнавшись їх думку, ви зможете зробити ваш сайт не просто красивим, але і зручним для користувачів.
3
Приступайте до оформлення сайту за допомогою комп'ютерних програм. Якщо ви маєте навички роботи в Adobe Photoshop, можете приступати до малювання сайту саме в цій програмі. Зараз для неї існує безліч стилів і форм, які допоможуть вам зробити ваш сайт красивим і унікальним.
4
Якщо ви - новачок у створенні сайтів , вам можуть допомогти спеціальні програми для створення сайтів у візуальному режимі. Їх зараз величезна кількість, просто виберіть відповідну вам за ціною і зручності, існують і безкоштовні програми. З їх допомогою ви можете створити унікальний і красивий сайт, взявши за основу шаблон і змінивши його за своїм смаком.
Зверніть увагу
Не варто перевантажувати сайт строкатими малюнками і картинками, невідь що поєднуються між собою. Це може бути дуже незручно для користувачів. Краще відразу продумайте стиль вашого сайту, і постарайтеся витримати його на всіх сторінках. Пам'ятайте також про тематику сайту, який створюєте.
Корисна порада
Якщо ви вирішите скористатися візуальним редактором, не поспішайте купувати дорогі продукти - адже ви можете просто не розібратися в програмі, якщо в ній виявиться занадто багато функцій. Спробуйте для початку попрацювати в пробної версії, і тоді вже, зрозумівши, як вона працює, ви зможете прийняти рішення про покупку.