Як відправити вантаж до Німеччини.

Росія і Німеччина мають розвинені економічні зв'язки. Вантажі з однієї країни в іншу регулярно направляють як організації, так і приватні особи. Але для того, щоб вибрати найбільш вигідний спосіб послати будь-що в Німеччину, краще ознайомитися в різними можливостями транспортування.
Вам знадобиться
  • - адреса в Німеччині, куди повинен прийти вантаж;
  • - гроші для оплати транспортних витрат.
Інструкція
1
Відправте свій вантаж по пошті. Для цього він повинен бути не дуже великим, тому що максимальний допустимий вага посилки становить двадцять кілограмів. Принесіть те, що ви хочете відправити, в поштове відділення. Найкраще звернутися в центральний поштамт вашого міста, так як у його співробітників, найімовірніше, більше досвіду у відправці міжнародних листів і посилок.
2
Вкажіть людину або організацію, куди ви направляєте вантаж, а також адреса квартири або офісу, куди його потрібно доставити. Оплатіть вартість відправки - вона залежатиме від методу доставки, наприклад, літаком або поїздом, і ваги бандеролі. Наприклад, за посилку без оголошеної вартості вагою в один кілограм при відправці до Німеччини ви повинні будете заплатити близько 300 рублів. Врахуйте, що не всі товари дозволені для відправки міжнародною поштою. З повним списком обмежень можна ознайомиться на сайті Пошти Росії - http://www.russianpost.ru
3
Для термінових посилок скористайтеся послугами міжнародних транспортних служб, таких як FedEx. Прийдіть в одне з їхніх відділень і оформите заявку на відправку посилки. Якщо це необхідно, співробітники компанії зможуть забрати вантаж з вашого будинку або офісу. Також ви зможете відслідковувати хід відправлення посилки через інтернет-сайт компанії за допомогою коду, який вам видадуть разом з квитанцією про оплату бандеролі.
4
При переправленні до Німеччини крупного вантажу, наприклад, в комерційних цілях, зв'яжіться з транспортною компанією, що займається подібного роду перевезеннями. Її адреса можна знайти в довіднику організацій вашого міста. Ви можете замовити перевезення товару як на автомобільному, так і на залізничному транспорті. Останній варіант зручний тим, що є можливість орендувати контейнер, а далі заповнювати його речами по необхідності.
Росіянці, що вивчає німецьку мову і що хоче краще пізнати культурні особливості Німеччині , завжди цікаво поспілкуватися з людиною, що живе в цій країні. Щоб уникнути романтичного підтексту такого спілкування, краще завести подругу-німкеню. Як же її знайти?
Інструкція
1
Скористайтеся можливостями, наданими сайтами www.brieffreundschaften.de, www.letternet.de, www.penpals.de. Ці ресурси розраховані на людей з різних країн світу, які хочуть спілкуватися по листуванню. Користувачами в масі своїй є молодь, школярі старших класів, студенти. Увійдіть, щоб користуватися можливостями цих сайтів. Потім виберіть підходящу кандидатуру для листування і відправте повідомлення. Можете й самі розмістити оголошення на зазначених сайтах, щоб на нього могли відгукнутися котрі зацікавилися німкені.
2
Якщо рівень вашого німецького ще недостатній для повноцінного спілкування на цій мові, зайдіть на ресурс www.studygerman.ru, перейдіть за посиланням «розмовні клуби» і «форум». Спілкуючись там, легко знайти подругу по листуванню.
3
Якщо у вашому місті є вищий навчальний заклад з кафедрою іноземних мов, зверніться туди за допомогою. Найчастіше як студенти, так і викладачі контактують з представниками тих країн, мови яких вони вивчають.
4
Якщо ви є студенткою, що вивчає німецьку мову, скористайтеся можливістю поїхати до Німеччини за програмою студентського обміну. Іноді через вузи також організується набір бажаючих поїхати на літо за кордон для виконання некваліфікованої роботи, наприклад, няні або помічниці по господарству. Таким волонтерам пропонується проживання в німецькій родині, підходяща обстановка для занурення в мовне середовище і вдосконалення мови. Скористайтеся цими можливостями для пошуку в Німеччині подруги, з якою ви зможете продовжити спілкування і після вашого повернення додому.
5
Якщо у вас є знайомі в Німеччині, які, однак, знаходяться в іншій віковій категорії, внаслідок чого у вас немає спільних інтересів, попросіть їх розпитати знайомих дівчат вашого віку про їх бажання листуватися з росіянкою.