Як надіти шлею на кролика. Як зробити шлею для кроликів.

Домашні кролики - одні з найпопулярніших вихованців. Ці тварини швидко приручаються, стають лагідними і викликають розчулення господарів і гостей. У теплу пору року багато хто воліє вигулювати своїх улюбленців на вулиці. Якщо ви плануєте виводити кролика на прогулянки, вам знадобиться шлейка.
Інструкція
1
Відповідально поставтеся до покупки шлейки. Адже кролик - досить боягузливе тварина. Якщо на вулиці його злякає різкий звук, крик, вихлоп від машини, собака або кішка, він може почати бігати в істериці. При цьому потрібно, щоб він не вислизнув з шлейки і не придушив себе.
2
Хороша шлейка для кролика на шиї повинна не затягуватися як зашморг, а застібатися на пряжку. Перемичка на спині повинна утворювати букву «Н», якщо дивитися на звіра збоку. Шлейки таких конструкцій бувають спеціально для кроликів. Також підійдуть шлейки маленьких розмірів для кішок і собак.
3
Існують також спеціальні костюми для прогулянок. Вони виглядають як маєчка з прикріпленим в районі попереку повідцем. Такі шлейки хороші тим, що в разі небезпеки ви можете підняти кролика за поводок, не заподіявши йому цим ніякої шкоди.
4
Типова шлейка складається з двох розімкнутих кілець. Візьміть кролика на руки. Менша кільце, немов поводок, надягніть звірку на шию і застебніть. Перевірте, як на тваринному сидить шлейка: вона не повинна бути занадто тугий. Для цього просуньте палець між нашийником і шиєю кролика - якщо він проходить, значить шлейка застебнута правильно. Одночасно з цим шлейка не повинна бовтатися, щоб кролик не зміг вислизнути з неї.
5
Пропустіть другий ремінець під животиком кролика і застебніть його. Чи не перетягуйте шлею, а й перевірте, щоб вона не бовталася на звірку. Переконайтеся, що кільце, до якого пристібається карабін повідка, знаходиться зверху на спині у тварини.
6
Не ведіть кролика негайно ж на вулицю. Нехай тварина звикне до обмундируванню. Кілька днів поспіль надягайте шлею будинку, поступово збільшуючи час, який кролик проводить в ній. Після того як тварина звикне, його можна винести на вулицю.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили гуляти з кроликом, вам потрібно буде зробити йому необхідні щеплення.