Як сервірувати паперові серветки. Серветки паперові сервіровка.

Серветки - це дуже важливий елемент сервірування, що дозволяє дотримати чистоту та охайність в процесі трапези. Правильно підібрана і оригінально складена серветка здатна прикрасити як святковий, так і повсякденний стіл.
Інструкція
1
«Шлейф» Складіть серветку по діагоналі. Правий і лівий кути трикутника з'єднайте з його вершиною. Отриману фігуру складіть навпіл відносно горизонтальної осі. Правий кут закладіть в лівий із заднього боку серветки. Поверніть фігуру, а верхні кути серветки відтягніть в протилежні сторони. Поставте серветку у вертикальному положенні.
2
«Лілія» Складіть серветку по діагоналі. Правий і лівий кути трикутника з'єднайте з його вершиною. Отриману фігуру складіть навпіл відносно горизонтальної осі. Відверніть верхній кут трикутника.
3
«Мегафон» Складіть серветку навпіл, потім ще раз складіть у тому ж напрямку. Дві сторони прямокутника симетрично загорніть вниз. Поверніть фігуру лицьовою стороною від себе, а на кінцях зробіть «кульочки» і з'єднайте їх один з одним.
4
«Південний хрест» Покладіть серветку лицьовою стороною вниз. Всі кути загорніть до центру. Потім переверніть серветку і знову загніть кути до центру. Витягніть назовні всі кути серветки і розгладьте її.
5
«Джонка» Додайте серветку вчетверо. Нижню частину зігніть по діагоналі вгору. Правий і лівий кути загорніть вперед. Виступаючі кути підігніть тому. Складіть серветку по поздовжній осі назад. По черзі витягніть краю.
6
«Сумочка» Складіть серветку по вертикалі, а потім навпіл вниз. Лівий і правий верхні кути загорніть до центру. Відігніть вийшов трикутник вниз трохи нижче середини. Правий і лівий верхні кути загорніть до центру. Одержаний трикутник відверніть вниз на перший трикутник.
7
«Еверест» Складіть серветку по діагоналі і вийшов трикутник покладіть кутом вниз. Правий і лівий верхні кути загорніть до центру. Бічні сторони трикутника з'єднайте між собою. Переверніть фігуру і підігніть кінці, які будуть для неї опорою. Зігніть по вертикалі складками у всередину. Поставте серветку у вертикальному положенні.