Як позбутися від земляних мошок. мошкара в домашніх кольорах Як позбутися.

Земляні мошки часто з'являються в кольорах, шкодять їм і доставляють масу незручностей жителям квартири. Починайте позбавлятися від комах якомога швидше, поки рій мошкари не заполонили ваше житло.
Вам знадобиться
  • - марганцівка;
  • - часник;
  • - тютюн;
  • - крейда від тарганів;
  • - дихлофос;
  • - фумігатор;
  • - стрічка від мух.
Інструкція
1
розпушити верхній шар грунту і подивіться, чи є там личинки. Якщо їх там дуже багато, то квіти доведеться пересаджувати. Для пересадки краще взяти новий грунт, але якщо його немає, можна скористатися колишнім, попередньо прокалив його в духовці. Коріння рослин ретельно очистіть від землі. Горщик обшпарте окропом, промийте мильною водою і обсушити.
2
При невеликій кількості личинок позбутися мошок можна за допомогою слабкого розчину марганцівки, просочивши їм землю. Не робіть розчин сильним, інакше спалите рослина.
3
Подрібніть 3-4 головки часнику і залийте його 1 літром окропу. Через 4-5 годин процідіть настій, полийте і обприскати їм рослина.
4
Якщо ваші близькі або сусіди курять, скористайтеся їх шкідливою звичкою в своїх цілях. Розпатрати в банку 15-20 сигарет або недопалків, залийте їх теплою водою і залиште на добу. Процідіть отриманий розчин і розбавте його водою до світло жовтого кольору. Обприскуйте цим засобом квіти.
5
Придбайте в господарському магазині хімічні засоби від мошок. Користуйтеся ними відповідно до інструкції. Після обробки землі таких коштів не поливайте квіти 3-5 днів.
6
Купуйте крейда від тарганів та обрисуйте їм внутрішню сторону горщика, а роздробленим крейдою присипте верхній шар грунту.
7
Якщо мошок зовсім мало, від них можна позбутися за допомогою дихлофосу. Закрийте в кімнаті вікна і розпорошите засіб поблизу кольорів. Покиньте кімнату на 1-2 години.
8
Якщо мошки великі, скористайтеся липкою стрічкою від мух, повісивши її над квітами. Для більшого ефекту включите в кімнаті фумігатор.
9
Земляні мошки з'являються при надмірній вологості грунту, тому обмежте полив рослин. Поливайте квіти тільки тоді, коли верхній шар грунту зовсім підсох. Завжди виливайте воду з піддонів. Слідкуйте за тим, щоб в горщику не було відмерлих листків. Найчастіше рихлите землю.