Як шукати клієнтів в будівництві. Як відкрити бізнес по будівництву.

Будівельний ринок в кожному регіоні поділений між великими гравцями. Однак навіть початківець підприємець має шанс вийти в лідери. Пошук хороших клієнтів - одна з ключових завдань для досягнення успіху в даній сфері.
Вам знадобиться
  • - сайт;
  • - портфоліо робіт;
  • - реклама.
Інструкція
1
Створіть портфоліо наявних робіт. Воно стане одним з основних ресурсів, за допомогою якого ви будете демонструвати приклади ваших проектів потенційним клієнтам.
2
Створіть сайт компанії. Це повинен бути професійно виконаний сайт-візитка, який дає вичерпне уявлення як про специфіку вашої діяльності, так і про дизайнерських здібностях. Розмістіть на порталі зразки робіт, вкажіть розцінки, наявні дозвільні документи, зробіть гостьову книгу і налагодьте форму зворотного зв'язку. Продвигайте ваш сайт в онлайні, використовуючи SEO і контекстну рекламу. Досягніть того, щоб назва вашої організації знаходилося на першій сторінці результатів запитів потенційних клієнтів.
3
Налагодьте ділові зв'язки з виробниками будівельних та оздоблювальних матеріалів, запропонувавши їм взаємовигідні умови співпраці. Представники даних компаній можуть рекомендувати своїм постійним клієнтам вашу компанію в якості підрядника на будівництво та отримувати певний відсоток з кожного замовлення. Ви ж, в свою чергу, будете направляти своїх замовників саме в ці магазини за всіма необхідними матеріалами, також отримуючи встановлену знижку.
4
Дайте рекламу в цільові видання. Серед них - журнали про будівництві і дизайні, рекламні газети про продаж будівельних матеріалів, каталоги організацій вашого профілю. Створіть запам'ятовується модуль і вкажіть в ньому посилання на інтернет-портфоліо своїх робіт.
5
Налагодьте відносини з великими будівельними холдингами. В деяких випадках великі компанії воліють віддавати ряд будівельних об'єктів субпідрядникам. В даному випадку ви повинні будете віддавати частину прибутку генеральному підряднику, однак натомість можете отримати стабільний потік нових клієнтів.
6
Приєднуйтеся до СРО будівельників вашого регіону. Так ви зможете налагодити безліч ділових зв'язків, отримати нових клієнтів і домогтися партнерських відносин з аналогічними організаціями.
Корисна порада
Постарайтеся домогтися такого рівня роботи, щоб ваші клієнти залишалися задоволеними. При виборі будівельного підрядника багато хто воліє шукати його через знайомих. Рекомендації задоволених замовників можуть стати набагато більш ефективним засобом пошуку нових клієнтів, ніж чим традиційна реклама.