Як організувати домашню вечірку. тематична пляжна вечірка прикраси своїми руками.

Перевага вечірки полягає в створенні святкової атмосфери і можливості поспілкуватися з улюбленими людьми. Однак у багатьох домашнє свято перетворюється на звичайні посиденьки з пивом та футболом для чоловіків і чаєм і тортом для жінок. Щоб такого не відбувалося, до цього заходу необхідно підготуватися заздалегідь.
Інструкція
1
Придумайте стиль вечірки з урахуванням приводу свята. Наприклад, якщо ви втомилися від осінньої хандри і сумуєте по морю, зробіть вечірку «На пляжі», «На Гаїті», «На дикому острові», «Пірати Карибського моря».
2
Оформіть інтер'єр відповідно до ідеї. Якщо це острів, розставте горщики з рослинністю, прикрасьте квартиру екзотичними квітами (з тканини, паперу), черепашками і морськими зірками, перлами, водоростями. В оздобленні будинку і столу використовуйте кольору океану, піску і дикої природи. Також підготуйте музичний супровід і ароматичні масла або свічки в стилі тематичного вечора.
3
Приготуйте страви у відповідність з вечіркою або свої коронні рецепти прикрасьте з тематикою свята. Наприклад, на пляжній вечірці гармонійно виглядають рибні страви, японська кухня і навіть сендвічі, овочі, фрукти, як для пікніка.
4
Обов'язково продумайте місце та оформлення столу. Наприклад, домашня вечірка «На пляжі» може проходити у вузькому колі друзів у вигляді пікніка на підлозі, а при великій кількості людей столи можуть стояти, як на фуршеті, вздовж стін у вигляді дерев та каміння або посередині кімнати у вигляді покинутого корабля.
5
Повідомте гостям про те, щоб прихопили з собою відповідні костюми. Так, в морському стилі вітаються купальні наряди, костюми піратів, мешканців підводного світу.
6
Складіть конкурси, тости відповідно до теми вечора і з урахуванням простору. Якщо багато активних конкурсів, столи краще ставити уздовж стін, як на фуршеті, якщо більше спокійних, стіл може бути і посередині кімнати. Наприклад, на морської вечірці можна відгадувати тематичні загадки, ребуси, шаради; малювати з закритими очима морського мешканця; зобразити танець русалок або остров'ян; створити морської аквагрімм; пограти в «Море хвилюється раз» або влаштувати піратський бій подушками.
7
Не обов'язково все придумувати самому, можна роздати завдання для гостей, де кожен приходить з тостом, віршем, конкурсом і навіть блюдом на задану тематику. Але в даному випадку необхідно бути стовідсотково впевненим в старанності і обов'язковості людини, інакше вечірка може бути зіпсована.
8
Домашня вечірка вдасться на всі 100%, якщо навколишнє оточення, блюда, костюми, конкурси будуть гармоніювати один з одним і допоможуть поринути в задану атмосферу, але при цьому господар свята, як професійний тамада, повинен підтримувати веселий настрій присутніх гостей .