Як назвати альбом зі старими фотографіями. Назва для старих фоток.

Старі фотографії є практично в кожному будинку. Їх зберігають, щоб пам'ятати історію своєї родини і передавати ці знання далі. Щоб старі фотографії краще збереглися, краще помістити їх в спеціальний, красиво оформлений альбом .
Інструкція
1
Старі фотографії - це тендітна пам'ять про історію сім'ї, тому для їх збереження варто докласти певних зусиль. Наприклад, придбати спеціальний фотоальбом відповідного дизайну (або оформити його самостійно), придумати гарне, відчуте назву і зберігати всі цінні фотографії в ньому, з часом поповнюючи альбом фото-замальовками зі своєї жізні.Названіе для такого альбому має бути дуже точним, що нагадує девіз або кредо сім'ї, або відображає її головну ідею світосприйняття.
2
Якщо у вас немає часу безпосередньо на твір назви для фотоальбому, можна скористатися готовими варіантами. Для цього підійде будь-який довідник афоризмів. Відкрийте його на потрібному понятті - наприклад, «честь», «гідність», «гордість», «любов» і виберіть вислів, прислів'я або приказку, яка буде вам до душе.Еще одним простим способом буде вибір серед крилатих латинських виразів. Їх можна знайти в спеціальних друкованих словниках або на різних онлайн-ресурсах. У випадку, якщо пошук ведеться в інтернеті, ретельно перевіряйте правильність перекладу вираження - зустрічаються випадки невірних трактувань.
3
Якщо в сім'ї є улюблений письменник-класик, в якості назви можна запозичувати яку-небудь з його цитат. Багато творів великих поетів і письменників є практично готовим збіркою прекрасних, влучних висловів і жартів. Особливо популярні в цьому плані А.С. Пушкін, М.Ю. Лермонтов, А.С. Грибоєдов, А.П. Чехов.
4
Найоригінальнішим варіантом, безумовно, буде самостійне створення назви. Для цього в першу чергу потрібно зрозуміти, які якості давніх поколінь родини були самими гідними і постаратися виразити це у формі короткого девізу-настанови. Наприклад: «Чесність і любов - найвірніші дороги життя», «Нехай майбутнє відповідає минулому», «Пам'ятай свою історію» і т.д.Названіе можна написати від руки, якщо на фотоальбомі є для цього спеціальне поле, або ж виконати у вигляді аплікації з паперу, тканини або замші.