Як назвати магазин італійського одягу.

Відкриття власного бізнесу - відповідальний, але вкрай цікавий крок. Щоб домогтися успіху в цій справі, потрібно не так вже й багато: знання, наполегливість і трохи фантазіі.От вдалого назви магазина залежить багато чого, а знайти створити відповідний варіант зовсім неважко.
Інструкція
1
Відкриття магазину італійської одягу - непростий процес. Вирішивши всі питання з пошуком постачальників, відповідного приміщення, магазинного устаткування, наймом продавців тощо, ви залишитеся перед головною проблемою: вибором назви. Це дуже важливий момент - адже саме назва ляже в основу майбутнього бренду, воно буде залучати та утримувати клієнтів, регулювати відносини з майбутніми партнерами і т.д. Тому до процесу створення імені для магазина варто підійти з усією відповідальністю.
2
В першу чергу проаналізуйте ринок і основних конкурентів. Це необхідно, щоб зрозуміти загальні тенденції з неймінг у вашій галузі, а також уникнути повторів і невдалих варіантів. Для складання такого списку найпростіше скористатися пошуком в інтернеті - як за допомогою стандартних запитів, так і цілеспрямовано переглядаючи спеціальні каталоги магазинів. Складіть спеціальний документ, що містить всі знайдені варіанти назв. Виберіть з них ті, що подобаються вам - згодом ці слова можна буде «обіграти» і трансформувати під ваші завдання.
3
Вирішіть, чи будете ви придумувати нове слово (неологізм) або використовуєте для назви магазину одягу вже існуюче. Перший варіант підійде, якщо ви плануєте створювати повноцінний, сильний бренд - неологізм гарантує, що це слово ще ніде не використовувалося, а значить, на його основі можна буде вибудовувати будь-які концепції. Постарайтеся, щоб слово відображало сутність діяльності бізнесу: асоціювалося з одягом, Італією, модою і т.д.
4
Вибирайте не дуже довгі слова, легкі для вимови і запам'ятовування, наприклад: Bella, La Rosa, Dresscodia і т.д. Якщо ви створюєте неологізм, постарайтеся надати йому відтінок італійського звучання: Італьяніка, Одеватті, Донна дрес і т.д.Решіте, якою мовою буде написано назву. Російський більш зрозумілий більшості клієнтів, однак написання латиницею надає відтінок фешенебельності.
Магазин одягу - вигідний бізнес. При його створенні важливо звернути увагу на вибір місця для торгового приміщення, подбати про сайт магазину і провести рекламну кампанію. Не варто також забувати і про юридичний бік справи - реєстрації юридичної особи під магазин або реєстрації себе як індивідуального підприємця.
Інструкція
1
Перш за все варто зрозуміти, який магазин одягу ви збираєтеся відкрити. Це може бути магазин жіночого, чоловічого або дитячої одягу, магазин дизайнерської одягу, елітний магазин або магазин економ-класу. Найкраще виходить займатися тим, що викликає інтерес, тому безпрограшним варіантом буде створення магазину улюбленої марки одягу.
2
Від того, яким буде ваш магазин, залежить вибір місця для нього. Приміщення під елітний магазин краще орендувати в престижному торговому центрі, що не розрахованому на масового покупця, або в центрі Москви. Магазин одягу середньої цінової категорії може розміститися в будь-якому великому торговому центрі кшталт "Ашана" і в будь-якому районі Москви. Одяг економ-класу також зараз нерідко продається у великих і невеликих торгових центрах, але на околицях міста. Вигідне розташування магазину дитячого одягу - новий спальний район, оскільки у матерів не завжди є час виїжджати куди-небудь за одягом для дітей.
3
Все частіше одяг воліють купувати або хоча б наглядати через інтернет. Виходячи з цього, є сенс подбати про сайт. Можна виставляти на ньому свіжі колекції, продавати одяг, запропонувати послугу бронювання того чи іншого товару потрібного розміру. Сайт повинен бути легким для пошуку.
4
Для успішного виходу на ринок слід не поскупитися на рекламу. Приблизно за місяць до відкриття магазину на будівлі, в якому він буде розташований, можна розмістити барвисту вивіску про майбутній відкритті. Як тільки відкриття відбудеться, настане час залучення покупців за допомогою листівок, буклетів, видачі дисконтних карт при покупці. Важливо не перестаратися з рекламою, не робити її занадто агресивною, однак вона повинна бути.
5
За законом підприємницька діяльність підлягає обов'язковій державній реєстрації. Тому власникові магазину варто зареєструватися як індивідуальний підприємець в податковій інспекції за місцем проживання або ж зареєструвати юридичну особу (зазвичай реєструють ТОВ). Це можна зробити особисто або через юридичну компанію, яка за невелику плату (до 15000 рублів) заощадить вам досить велику кількість часу.
6
Схематично основні кроки по створенню магазину виглядають наступним чином: 1. початок рекламної кампанії, створення сайта.2. договори з поставщікамі.3. пошук помещенія.4. регістрація.5. підбір персоналу.