Як дозволити доступ.

Проблеми обміну різними ресурсами та інформацією виникає у багатьох користувачів на початковому етапі роботи з ПК. Щоб постійно не обмінюватися інформацією за допомогою змінних носіїв, існують різні локальні мережі. Сучасні операційні системи дозволяють дуже тонко налаштовувати параметри загального доступу до необхідних файлів і папок. В теж час всілякі антивірусні програми і фаєрволли націлені на захист вашої системи, а значить, і на обмеження мережевих підключень. У зв'язку з цим виникає питання: «Як же зробити спільну роботу в мережі приємною і легкою, не витрачаючи при цьому нерви і час?».
Вам знадобиться
  • 1 комп'ютер
  • Обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Відключення брандмауера. Це дуже важливий пункт, тому що половина проблем із загальним доступом виникає саме по причині блокування брандмауером «шкідливих» комп'ютерів. Зайдіть в пуск - панель управління - система і безпека - брандмауер Windows - щоб вимкнути брандмауера, і виберіть у всіх пропонованих пунктах «Відключити брандмауер Windows».
2
Відключення фаєрволла. Налаштовувати фаєрволл, а тим більше показувати цей процес на всіляких програмах - довгий і виснажливий процес. У зв'язку з цим, якщо доступу до необхідних папок немає - фаєрволл простіше відключити. В антивірусі NOD32 це робиться таким чином: відкрийте вікно антивіруса, перейдіть у вкладки настройка - персональний фаєрволл і виберіть пункт «відключити фаєрволл (не фільтрувати трафік).
3
Відкриття загального доступу до папок або файлів. Тут все просто: виберіть необхідні вам файли або каталоги, натисніть на них правою кнопкою, перейдіть у вкладку загальний доступ і виберіть пункт «домашня група (читання і запис)». З цього моменту всі користувачі вашої мережі, статус якої «домашня мережа», отримали безмежний доступ до даних папок і файлів.
4
Якщо раптом, після переустановлення ОС, ви самі не можете отримати доступ до певних каталогів або файлів, поступите таким чином: виберіть папку і зайдіть в її властивості, перейдіть у кладку «безпека», виберіть свого користувача, і натисканням кнопки «змінити», надайте собі всі потрібні права.
Корисна порада
Чи не відключайте фаєрволл без крайньої необхідності - спочатку протестуйте доступ без виключення.