Як вибирати газову плиту.

Від грамотного підходу до вибору газової плити залежить те, наскільки комфортно ви будете себе почувати на кухні. Важливо також не помилитися з вибором духової шафи, багатьом господаркам доводиться пристосовуватися, якщо духовки погано печуть.
Інструкція
1
Найбільш практичними є плити зі складовими решітками-підставками. Їх просто мити, а плиту легко чистити. Вибирайте варильну панель з додатковою конфоркою підвищеної потужності. Вона забезпечена форсункою збільшеного діаметру, що дає можливість швидше готувати їжу, завдяки більш сильному потоку полум'я.
2
Загартоване скло чудово підходить для вручений панелі, оскільки йому властива особлива міцність і удароустойчивость. Якщо таку поверхню своєчасно протерти вологою ганчіркою, на ній не буде ніякого нальоту.
3
Газові плити виготовляють з газовими, електричними і комбінованими газовими духовками з електричним грилем. Найбільш рівномірний нагрів забезпечується електричними духовками, але необхідно подбати про потужну електропроводці, так як підвищується навантаження на мережу.
4
Лампи підсвічування є практично у всіх духовках, з їх допомогою можна спостерігати за процесом приготування їжі, коли дверцята зачинені. Деякі духовки мають функцію каталітичного самоочищення, яка допомагає підтримувати чистоту в духовій шафі і не витрачати час на капітальну очистку.
5
Таймер сучасної духовки не тільки видає звуковий сигнал про закінчення процесу, але і здатний самостійно відключити нагрівальні елементи.
6
Активізувати і запалити газову конфорку можна за допомогою системи автоподжига. Включаючи газ, необхідно просто натиснути на розташовану на поверхні спеціальну кнопку. У більш дорогих моделях треба просто повернути ручку, і система автоматично подасть іскру в конфорку, замкнувши ланцюг свічки розпалювання.
7
Витік газу - найбільш часта поломка, пов'язана з газовою плитою. Саме з цієї причини сьогодні практично немає виробників, які не комплектують системою газ-контролю свої моделі. Але різним плитам необхідно різний час, щоб відкрився захисний клапан, який перекриває газ у разі згаслого полум'я.