Як підключити ноутбук до плазмового телевізора.

Основний недолік багатьох ноутбуків - порівняно невеликий розмір екрану. На щастя, це легко компенсується шляхом підключення мобільного комп'ютера до рідкокристалічному або плазмовому телевізору.
Вам знадобиться
  • кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Більшість сучасних мобільних комп'ютерів наділене цифровим відеовиходом. Зазвичай він представлений у вигляді порту HDMI, але іноді можна зустріти і канал DVI. Придбайте кабель з підходящими портами.
2
Увімкніть мобільний комп'ютер і відкрийте меню BIOS. Переконайтеся в тому, що додаткові відеовиходи не відключить. Завантажте систему Windows. Увімкніть телевізор.
3
Виконайте з'єднання ноутбука з телевізором. Дочекайтеся визначення нового обладнання. Зайдіть в меню налаштувань телевізора. Зазвичай для цього необхідно використовувати пульт дистанційного керування.
4
Оберіть основним джерелом сигналу порт HDMI, з'єднаний з ноутбуком. Перейдіть до налаштувань мобільного комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу.
5
У розгорнулося меню виберіть пункт «Дозвіл екрану». Натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки буде визначений новий дисплей. Встановіть параметри синхронної передачі зображення на екран ноутбука і телевізор.
6
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати функцію дублювання зображення, виберіть відповідний пункт. В даному випадку рекомендують змінити дозвіл екрана мобільного комп'ютера таким чином, щоб воно збігалося з роздільною здатністю дисплей телевізора.
7
Деякі користувачі вважають за краще окремо використовувати екран ноутбука і телевізор. Цей метод дозволяє запустити відеоплеєр на дисплеї ТВ, не займаючи робочу область екрану мобільного комп'ютера. Активуйте функцію «Розширити на цей екран», вибравши попередньо основний дисплей.
8
Врахуйте, що використання даної технології підвищує навантаження на відеоадаптер. Якщо у вашому ноутбуці встановлений інтегрований відеочіп, переконайтеся в тому, що його температура не перевищує рекомендованих значень.