Як визначити код кольору автомобіля. визначити фарбу автомобіля по вину.

Якщо в результаті невдалого паркування або невеликої аварії виникає необхідність у фарбуванні окремих елементів машини, для цього буде потрібно підібрати колір автоемалі, суворо відповідний основного. Якісне фарбування увазі, що нова деталь ні в якому разі не буде виділятися на загальному фоні. Для досягнення бездоганного результату необхідно точно визначити код кольору автомобіля .
Інструкція
1
На заводі при випуску кожного автомобіля його фарбі присвоюється певний номерний код, який містить інформацію про кількісний і ваговому співвідношенні компонентів, що входять до складу автоемалі. Тому для початку скористайтеся найбільш простим способом визначення коду кольору авто. Відшукайте табличку, прикріплену на кузові. На жаль, її не завжди вдається знайти, так як в деяких модифікаціях автомобілів вона розташовуються у важкодоступних місцях або їх немає зовсім.
2
Якщо такої таблички не виявилося ні під капотом, ні в дверному отворі, ні де-небудь ще, в такому випадку зайдіть на сайт http://www.paintscratch.com. Так можна по коду визначити колір (або ж навпаки). Але цей спосіб теж може виявитися неефективним, тому що найчастіше колір неможливо визначити через те, що не сходиться маркування. Виною тому апарати, які заважають фарбу з певним допуском помилок, що і вносить плутанину в маркування.
3
Буває, що виробники дають абстрактні назви забарвленням автомобілів, за якими взагалі складно визначитися, який же офіційно колір у вашої машини. Приміром, «Моцарт» або «Приз» - назви, абсолютно не відносяться до якої-небудь колірній гамі. У цьому випадку скористайтеся спеціальним каталогом з розшифровкою значень http://www.autocoms.ru/help/58.
4
Якщо ж ваш автомобіль був придбаний у офіційного дилера і до цього ще жодного разу не перефарбовувався, просто запитайте необхідну інформацію у продавця (автосалону). Дізнатися код кольору можна по VIN http://yanaseurope.ru/search.
5
Є ще хороший і результативний спосіб, хоча і досить трудомісткий. Зайдіть на сайт http://autos.msn.com, де введіть марку і рік випуску вашого автомобіля. Перегляньте всі види квітів, в які фарбувалися автомобілі вашого року. Виберіть найбільш схожий і запишіть його код. Далі знайдіть в інтернеті сайт, на якому ви визначите вид автомобіля в обраному кольорі. Відбувається це при наведенні курсору мишки на превью, яка запускає автоматично скрипт, який показує марку вашого автомобіля в різних колірних виконаннях і ракурсах. Цим способом користується більшість фарбувальних цехів на СТО.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fsFKXwdva9o
Корисна порада
Скористайтеся онлайн-перекладачем, так як сайти за визначенням кольору та коду авто в основному на англомовні.