Як визначити, що суміш дитині не підходить. Як визначити якщо дитині не підходить суміш.

Вибір суміші для харчування є непростим завданням, і часто це залежить не тільки від матеріальних можливостей, але і від порад педіатра. Якщо суміш дитині не підійде, вона не буде належним чином перетравлюватися, і малюк не буде насичуватися і отримувати для нормального росту необхідні поживні елементи. Тому батькам дуже важливо знати, як визначити, що маляті суміш не підходить.
Інструкція
1
Ось основні ознаки поганого самопочуття малюка, що є вагомим приводом для звернення до лікаря, який допоможе змінити склад і обсяг харчування: - погана прибавка у вазі; - часті відрижки, як після годувань, так між ними; - стілець більше трьох раз на добу (рідкий і з грудочками); - занепокоєння після годувань.
2
При виборі суміші для дитини обов'язково звертайте увагу, на те, щоб вона відповідала віковій категорії малюка. Ні в якому разі не давайте, наприклад, своєму двомісячному малюкові суміш, яка призначена для восьмимісячного. Цим ви ризикуєте завдати шкоди здоров'ю крихти. Крім того, дивіться на термін придатності суміші та її склад. Дана інформація повинна бути вказана на упаковці.
3
Серед величезного розмаїття дитячих сумішей існують такі, які володіють певними додатковими корисними властивостями. Наприклад, віддавайте перевагу сумішам, що сприяє зміцненню імунітету дитини. До їх складу входять корисні бактерії-прібіотікі.
4
Для дітей, які схильні до появи алергічних реакцій, існують профілактичні гіпоалергенні суміші, виготовлені на основі частково розщепленого білка. Це сприяє зниженню ризику розвитку алергії у малюка.
5
Якщо дитина схильна до анемії, вибирайте суміш з найбільшим вмістом заліза. На упаковці про це має бути зазначено, тобто не 5 грамів на літр, а 7, 8, іноді навіть і 12 грамів.
6
Кисломолочні суміші здатні нормалізувати склад кишкової мікрофлори, знизити ризик розвитку кишкових інфекцій, поліпшити травлення і зміцнити імунну систему дитини.
7
Переводите малюка з однієї суміші на іншу тільки за рекомендаціями педіатра і не відразу, а поступово, стежачи за реакцією організму дитини на нове харчування.