Як вирощувати дерева.

Щоб виростити дерево, його важливо правильно посадити і ретельно за ним доглядати. Висаджувати саджанці дерев краще восени, після опадання листя і настання періоду спокою. Весняна висадка дає гіршу приживлюваність. Якщо саджанці правильно викопані і транспортовані, то висадити їх можна в будь-який час.
Інструкція
1
Садити дерева краще далеко від підземних комунікацій, тому що коріння розростаються в сторони на кілька метрів.
2
Викопайте не глибокий, але широку яму. Ширина повинна бути в три рази більше коренів саджанця. Грунт навколо добре розпушіть.
3
Занадто глибоко закопувати саджанець не потрібно. Дереву не вистачатиме кисню для росту і розвитку.
4
Вирівняйте дерево. Засипавши яму зробити це буде не можливо.
5
Грунт при посадці потрібна родюча. Засипте яму на третину і злегка утрамбуйте. Поступово засинайте решту, трамбують щоб уникнути пустот. Удобрювати і поливати добривами при посадці не можна.
6
Поставте дерев'яні підпірки або кілки з двох сторін. Прив'яжіть до них саджанець. Прибирати підпірки можна через рік.
7
Постійно зволожуйте грунт навколо саджанця. З настанням осені поливи припиніть.
8
Після повного вкорінення, коли саджанець приживеться, грунт можна удобрити мінеральними добавками.
9
Крону дерева формуйте за своїм бажанням. Робити це краще після закінчення періоду вегетації або перед ним.
10
Щовесни дерева бажано білити вапном. Це допоможе усунути мікроби і буде профілактикою від зараження хворобами.
11
Від нападу шкідників окропити дерево спеціальними засобами для обробки.
В останніх версіях гри Minecraft з'явилося багато нових видів дерев. Щоб виростити дерево з саджанця, вам знадобиться час або декілька одиниць кісткового борошна.
Інструкція
1
Добути саджанці дерев в грі дуже просто, для цього потрібно знищити кілька блоків листя. З високою часткою ймовірності ви отримаєте саджанець. Зазвичай доводиться знищувати від трьох до шістнадцяти блоків листя, щоб отримати паросток майбутнього дерева. Робити це дуже просто, ніяких додаткових інструментів вам не знадобиться, достатньо руки. При використанні ножиць ви отримаєте блоки листя, але саджанці при цьому з неї випадати не будуть.
2
Отримавши достатньо саджанців, вирушайте до місця, де ви хочете виростити дерево або гай. Якщо ви віддаєте перевагу осілий спосіб життя подорожам, рано чи пізно вам доведеться потурбуватися вирощуванням лісу, оскільки деревина - необхідний для життя ресурс. Помістіть саджанець на панель швидкого доступу та клікніть правою кнопкою миші по місцю, де ви хочете його посадити.
3
Щоб саджанець проріс, йому потрібно чотири блоку вільного місця безпосередньо над ним і достатньо освітлення. Потрібно відзначити, що листя сусідніх дерев не враховується при розрахунку висоти. Мінімальна висота «дорослого» дерева - п'ять блоків, з них чотири блоки - це ствол. Максимальна висота - шістнадцять блоків, тринадцять з них складають стовбур.
4
Посадивши саджанець, залиште його в спокої, він буде самостійно робити спроби вирости через випадкові проміжки часу. Під час кожної спроби дерево перевіряє чи вистачає йому світла, а потім випадковим чином визначає свій майбутній розмір. Якщо освітлення дереву достатньо, а от розмір перевищує доступне саджанцю простір, спроба прорости вважається невдалою. Це означає, що посаджене в чистому полі дерево виросте швидше, ніж те, поруч із яким є якісь блоки.
5
Ви можете прискорити виростання дерева, застосувавши на саджанці кісткову муку. Це призводить до позачергової спробі проростання, що означає, що дерево може миттєво прорости, якщо виконані всі умови. Потрібно відзначити, що кісткова мука витрачається і в разі невдачі.