Як визначити лишай у дитини. Як лікувати лишай у дітей.

Іноді, роздягаючи або одягаючи дитини , батьки можуть виявити на його шкірі незрозумілі рожеві плями овальної форми, походження яких залишається загадкою. Незважаючи на те, що пояснення причини їх появи може виявитися дуже простим, найчастіше ці плями є ознакою такого шкірного захворювання, як лишай.
Інструкція
1
Для того щоб мати можливість правильно діагностувати лишай, необхідно добре знати, що ж він із себе представляє. Насправді лишай - це навіть не одне захворювання, а цілий комплекс шкірних хвороб, які мають грибкове походження. В деяких випадках винуватцями зараження дітей позбавляємо можуть ставати тварини, але найчастіше він набувається іншим шляхом. Шлях зараження дитини має велике значення при призначенні правильного лікування, тому бажано все ж найбільш достовірно з'ясувати можливу причину лишаю.
2
Основним симптомом позбавляючи є виникнення декількох вогнищ шкірного ураження на животі, ногах, плечах. Крім того, іноді лишай виявляється і на нігтях, і на волосяній частині голови, але в цих випадках найчастіше діагностує захворювання вже лікар, так як зрозуміти, що це саме лишай, досить складно.
3
На початку свого розвитку всі плями мають неяскравий рожевий колір і лупиться поверхню, але особливого дискомфорту дитині вони не доставляють. У тому випадку, якщо імунітет малюка ослаблений, у нього може підвищитися температура і спостерігатися збільшення лімфатичних вузлів, але цей симптом досить рідкісний.
4
Слід пам'ятати, що на початку розвитку захворювання видно всього одна пляма, але вже через 7-10 днів рожеві плями поширюються по всьому тілу. Дитина може відчувати невеликий свербіж, на який він не звертає особливої уваги і цілком може вважати його наслідком роздратування шкіри одягом.
5
Плями швидко збільшуються в розмірах, але ніколи не зливаються і мають чіткі обриси. Точно сказати, чи є рожеві плями проявом лишаю, може тільки дерматолог, так як в деяких випадках аналогічні симптоми можна спостерігати при звичайній алергічної реакції. Для підтвердження діагнозу проводять лабораторне дослідження зіскрібка шкіри з вогнища ушкодження, а також огляд у світлі спеціальної лампи в кабінеті дерматолога.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vz7F7Op-VnM