Як вийти на домашню сторінку.

Домашньої називають інтернет- сторінку , яка першою відкривається при запуску оглядача. Для такого старту зручно вибирати пошукові або часто відвідувані сайти. Під час роботи в мережі інтернет користувач може в будь-який час повернутися на домашню сторінку.
Інструкція
1
Перш ніж намагатися вийти на домашню сторінку, необхідно прописати її адресу. Тут є кілька варіантів. По-перше, деякі постачальники комп'ютерного ПО при установці додатків пропонують зробити їх офіційний сайт стартовою сторінкою (Skype, QIP та інші). Вам необхідно або прийняти пропозицію, або відмовитися від нього.
2
По-друге, на сайтах може бути передбачена можливість зробити сторінку домашньої, натиснувши на відповідний рядок-посилання. Тоді адреса обраного ресурсу автоматично прописується в налаштуваннях. І третій варіант: ви можете самостійно ввести потрібну адресу.
3
Щоб зробити сторінку домашньої, в браузері Mozilla Firefox в меню «Інструменти» виберіть пункт «Настройки». У вікні, перейдіть на вкладку «Основні». В полі «Домашня сторінка» групи «Запуск» впишіть адресу потрібної вам інтернет-сторінки і натисніть на кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу.
4
У браузері Internet Explorer виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості оглядача». У новому вікні відкрийте вкладку «Загальні» і впишіть адресу сайту в групі «Домашня сторінка». Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно.
5
Щоб вийти під час роботи в мережі на домашню сторінку, в браузері Mozilla Firefox натисніть на панелі інструментів кнопку зі схематичним зображенням будинку. Якщо ви не бачите цієї кнопки, клікніть по верхньої або нижньої панелі у вікні браузера правою кнопкою миші і встановіть в випадаючому меню маркер напроти пункту «Панель навігації». Після цього потрібна кнопка відобразиться.
6
В Internet Explorer натисніть на кнопку із зображенням будинку і написом «Додому». Якщо ви не бачите цієї кнопки, клікніть по панелі оглядача правою кнопкою миші і встановіть в контекстному меню маркер напроти пункту «Командний рядок». Також в більшості браузерів для повернення на домашню сторінку діє клавіші Alt і Home.