Як відчистити кеш браузера.

Кожен браузер автоматично зберігає вміст переглянутих web-сторінок на жорсткий диск в кеш , в якому через час накопичується багато «цифрового сміття». Багато незнаючі користувачі для очищення використовують спеціальні «чистять» програми, які завдають більше шкоди, ніж користі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - програма Cache View Plus.
Інструкція
1
Щоб вручну почистити Microsoft Internet Explorer, включите спочатку відображення прихованих файлів в Windows 7 (Vista). Це стосується і всіх інших інтернет-браузерів. Для цього пройдіть в «Пуск»/«Панель управління»/«Параметри папок». Перейдіть по вкладці «Вид» і поставте галочку біля графи «Показувати приховані файли і папки» і зніміть галочку з графи «Приховувати системні, захищені файли (рекомендовано)». Далі натисніть «Так». Тепер зайдіть на диск С, де ви побачите нові файли і папки. Ні в якому разі не видаляйте їх, в іншому випадку ваш комп'ютер може зламатися.
2
Кеш для браузера Microsoft Internet Explorer ви можете почистити, пройшовши за адресою: С: Documents and Settings Імя_пользователя Local Settings Temporary Internet Files Content.IE5.
3
Для відкриття даної папки задайте права доступу до неї. Зайдіть в Content.IE5, де розташовується ряд додаткових папок, що містять інформацію про відвідування того чи іншого web-ресурсу, а в index.dat знаходиться цікавить вас інформація. Файл index.dat відкрийте за допомогою програми Index.dat Analyzer. Щоб сканувати вміст index.dat. натисніть кнопку Quick rescan for index.dat files.
4
Кеш для браузера Mozilla Firefox зберігається за адресою: C: Documents and Settings Імя_пользователя AppData Local Mozilla Firefox Profiles Імя_профіля Cache.
5
Щоб почистити кеш для браузера Google Chrome (для Windows7 або Windows Vista), пройдіть за адресою: C: Users [ім'я вашого профілю] AppData Local Google Chrome User Data Default Cache. Якщо на вашому комп'ютері встановлено Windows XP, для чистки кеша Google Chrome пройдіть за адресою: C: Documents and Settings [ваш обліковий запис] Local Settings Application Data Google Chrome User Data Default Cache.
6
Почистити кеш для браузера Opera можна за адресою: C: Documents and Settings Імя_пользователя AppData Local Opera Opera cache.
7
Крім цього, для скачування та використання для перегляду кеша браузерів скористайтеся програмою Cache View Plus, що дозволяє побачити всі файли, які знаходяться в кеші.