Як поміняти меню пуск. Як поміняти меню на се.

Операційна система Windows увазі наявність декількох варіантів стилю свого оформлення. Це зроблено для зручності користувача. Стиль меню "Пуск" також можна змінити, і для цього є три можливих варіанти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Перший варіант зміни виду меню «Пуск». На робочому столі клацніть правою кнопкою миші і виберете в контекстному меню «Властивості» . У вікні, в розділі «Теми» (стоїть за умовчанням) відкрийте список, що випадає тим і виберіть ту, яка вам більше подобається. Підтвердіть вибір, натиснувши «Застосувати» і «Ок».
2
Другий варіант зміни стилю меню Пуск .Також тисніть правою кнопкою миші по робочому столу, вибирайте «Властивості». У новому вікні переходите у вкладку «Оформлення». У випадаючому списку «Вікна і кнопці» вибирайте потрібний стиль. Підтверджуйте вибір клавішами «Ок» і «Застосувати».
3
Найшвидший способ.Нажміте правою клавішею миші на кнопці «Пуск». Виберіть «Властивості». У вікні, поміняйте справжній вибір на новий. Підтвердіть дію, натиснувши «Застосувати».
Корисна порада
Перші два варіанти зміни стилю впливають тільки на зовнішній вигляд, колір меню Пуск. В останньому кроці ви можете поміняти і будова цього меню. Зробити його більш складним (в два стовпчики) або простим.