Як розігнати відеокарту NVidia 8600.

Оптимізація параметрів роботи відеокарти дозволяє підвищити продуктивність цього пристрою. Даний метод найчастіше використовують в тих випадках, коли виникає необхідність запустити важке 3D-додаток або певну гру.
Вам знадобиться
  • - Riva Tuner;
  • - Nvidia Control Panel.
Інструкція
1
При роботі з відеокартою компанії Nvidia обов'язково поновіть драйвери цього пристрою. Відкрийте сайт www.nvidia.ru і перейдіть в розділ «Драйвери». Заповніть запропоновану форму, вказавши вашу модель відеокарти (Nvidia 8600 GT/GS/GTS) і операційну систему.
2
Скачайте запропоновану програму і встановіть її. Тепер скачайте утиліту Riva Tuner. Перезавантажте комп'ютер після установки додатків. Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу. Перейдіть в меню «Панель управління Nvidia».
3
Відкрийте вкладку «Управління параметрами 3D». Вимкніть всі можливі пункти даного меню. Пам'ятайте про те, що даний метод приведе до зниження якості зображення, але значно підвищити продуктивність відеокарти. Збережіть налаштування і закрийте панель керування.
4
Запустіть програму Riva Tuner і відкрийте меню «Головна». Натисніть кнопку «Налаштувати» і виберіть пункт «Параметри драйвера». Активуйте пункт «Включити розгін на рівні драйвера», поставивши поруч з ним галочку. У спадаючому меню виберіть режим роботи 3D.
5
Знайдіть поля «Частота пам'яті» і «Частота ядра». Змініть положення повзунків в цих пунктах. Не підвищуйте частоти занадто різко. Краще періодично піднімати показники на 40-50 МГц.
6
Пам'ятайте про те, що зміни набудуть чинності відразу після натискання кнопки «Зберегти». Після підбору потрібних параметрів роботи відеоадаптера поставте галочку біля пункту «Завантажувати налаштування з Windows». Ні в якому разі не активуйте даний пункт перед перевіркою працездатності відеокарти з заданими параметрами.
7
Тепер натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте програму Riva Tuner. Перезавантажте комп'ютер і запустіть потрібне 3D-додаток.