Як замінити вентилятор в ноутбуці. свистить вентилятор ноутбука asus f7zseries.

Вентилятори в мобільному комп'ютері необхідні для забезпечення охолодження важливих пристроїв. Важливо розуміти, що вихід з ладу одного кулера може призвести до непоправних наслідків. Найчастіше через перегрів псуються відеоадаптери і процесори.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - металева лопатка;
  • - термопаста;
  • - Everest.
Інструкція
1
Встановіть програму Everest. Вона необхідна для визначення температури деяких елементів мобільного комп'ютера. Запустіть утиліту і відкрийте меню «Датчик». Знайдіть обладнання, температура якого перевищує норму.
2
Вимкніть мобільний комп'ютер. Вимкніть від пристрою блок живлення. Вийміть з відсіку акумулятор. За допомогою хрестової викрутки викрутити потрібні шурупи з корпусу ноутбука.
3
Вийміть комплектуючі, що перешкоджають розбиранні корпусу ноутбука. Зазвичай цими пристроями є модулі пам'яті, жорсткий диск і DVD-привід. За допомогою металевої лопатки розділіть нижню і верхню частину корпусу. Можна також скористатися плоскою викруткою. Пам'ятайте про те, що це підвищить ризик появи подряпин на корпусі пристрою.
4
Зазвичай перед остаточним розбором корпусу необхідно від'єднати кілька шлейфів. Виконайте цю процедуру, використовуючи вузький довгий пінцет. Знайдіть несправний кулер і від'єднайте кабель живлення. Вийміть вентилятор. Вивчіть тип кріплень кулера. Придбайте аналогічний пристрій.
5
Іноді при заміні вентилятора центрального процесора необхідно також придбати новий радіатор. У даній ситуації обов'язково нанесіть новий шар термопасти на поверхню процесора. Встановіть нове обладнання.
6
Підключіть шлейфи, зберіть корпус ноутбука. Підключіть інші елементи мобільного комп'ютера. Підключіть блок живлення і включіть ноутбук. Запустіть програму Everest. Подивіться температуру потрібного пристрою.
7
Встановіть програму Speed Fan і налаштуйте параметри роботи кулера. Це дозволить підвищувати швидкість обертання лопатей при підвищенні температури обладнання.
Корисна порада
При розбиранні деяких моделей ноутбуків достатньо витягти клавіатуру, щоб отримати доступ до потрібних пристроїв.