Як встановити автомат.

Бажання встановити у своєму автомобілі автомат може бути викликане виходом з ладу старої коробки передач або необхідністю заміни механічної. Дана операція можлива практично для будь-якої машини, зупиняє лише ціна питання. Щоб установка автомата обійшлася дешевше, деякі процедури можна провести самостійно.
Вам знадобиться
  • - інструкція до АКПП
  • - хороше технічне знання автомобіля
  • - масло
  • - бензин або розчинник
  • - гроші
Інструкція
1
При установці в автомобілі нового автомата замість старого спочатку з'ясуйте, з якої причини вийшов з ладу минулий. Це необхідно, щоб запобігти повторенню аварійної ситуації.
2
Перевірте систему охолодження вашого автомобіля. Переконайтеся в справності радіаторів. Приділіть підвищену увагу при обстеженні системи управління. Подивіться, чи правильно відбувається робота гальмівної системи і роздавальної коробки. Проконсультуйтеся з фахівцем з приводу масла. Іноді застосування невідповідного типу масла призводить до пошкодження АКПП.
3
Демонтуйте і промийте всі радіатори АКПП. Зовні промивку здійсните на мийці. При цьому тримайте струмінь води перпендикулярно радіатора. Слідкуйте, щоб вода подавалася під високим тиском. Промийте внутрішні канали радіатора за допомогою бензину або розчинника. Необхідно кілька разів залити його і видути повітрям з компресора (тиск - близько 8 атмосфер і більше).
4
Простежте стан проводів і електричних роз'ємів. Вони повинні бути цілісними, без пошкоджень, добре підходити до АКПП.
5
За допомогою тестера проведіть електричну діагностику автомата. Якщо є необхідність, подбайте про адаптацію/перепрошиванню комп'ютера.
6
Замініть масло, використовуючи те, яке радять фахівці. Залийте його відповідно до рекомендацій в інструкції до АКПП.
7
Якщо ваш автомобіль повнопривідний, обов'язково встановіть колеса однакового типу і розміру. Тиск у чотирьох балонах повинна бути вирівняна.
8
Установка автомата проводиться в сервісних і ремонтних майстерень. Обов'язково дізнайтеся про сертифікацію на такі види ремонтних робіт.
Зверніть увагу
Після обкатки зробіть огляд поставленого автомата, щоб виявити або виключити порушення в роботі. Особливу увагу приділіть механічних пошкоджень, електричних несправностей і виявлення течі масла.
Корисна порада
При експлуатації нової АКПП, уникайте різких розгонів, руху по пересіченій місцевості і з максимальною швидкістю. Через 2000 км пробігу зробите обкатку АКПП. Так її результативність буде на висоті довгий час.