Як позбутися від температури при вагітності.

Під час вагітності слід ретельно стежити за своїм здоров'ям, так як в цей період знижуються захисні сили організму, змінюється гормональний фон. Тому навіть невелике підвищення температури тіла викликає у майбутньої мами занепокоєння. Відчувши симптоми застуди, негайно приступайте до лікування, так як висока температура може бути небезпечною для малюка.
Вам знадобиться
  • - парацетамол;
  • - журавлина;
  • - мед;
  • - калина;
  • - шипшина;
  • - малинове варення;
  • - часник;
  • - запашні трави;
  • - оксолінова мазь.
Інструкція
1
Невелике підвищення температури (до 37,2) в перші місяці вагітності зовсім не означає хвороба (якщо вона не супроводжується кашлем, загальною слабкістю, нежиттю і чханням), це природна реакція організму на підвищення прогестерону в крові. Тому не варто бити тривогу і приймати таблетки завчасно. Здайте всі необхідні аналізи, це допоможе вам переконатися у відсутності запальних процесів.
2
Якщо ж температура тіла вище 38 градусів, при цьому супроводжується болем у горлі, нежиттю або кашлем, негайно приступайте до лікування. Першим ділом зверніться до лікаря. Як відомо, медикаменти, прийняті майбутньою мамою, через плаценту надходять до дитини. Найменш шкідливими є препарати, що містять парацетамол (у жодному разі не аспірин). Перед застосуванням жарознижуючий засіб уважно ознайомтеся з інструкцією. Не підвищуйте дозу, призначену лікарем.
3
При підвищеній температурі пийте домашній морс з журавлини, гарячий чай з медом і калиною або чай з малиною - це відмінні жарознижуючі та противірусні засоби. Шипшина є справжньою коморою вітаміну С, який просто незамінний під час застуди. Тому замість звичайного чаю можете пити відвар шипшини. Але є одне «але»: якщо у вас є схильність до набряків, рекомендується знизити кількість споживаної рідини.
4
У кімнаті не повинно бути занадто душно, провітрюйте приміщення. Зніміть з себе всі теплі речі (якщо ви не відчуваєте ознобу) і одягатиметеся в легку домашню одяг. Ні в якому разі не намагайтеся обтиратися горілкою або оцтом, це дуже небезпечно для малюка. Допускаються обтирання водою кімнатної температури, якщо це не викликає у вас дискомфорту. Покладіть на чоло хустку, змочену в прохолодній воді.
5
Повісьте над узголів'ям ліжка ганчір'яний мішечок з подрібненим часником і запашними травами. Розставте по кімнатах блюдця з нарізаним часником і цибулею. Перед виходом на вулицю змащуйте ніс оксоліновою маззю, намагайтеся уникати відвідування громадських місць. Якщо ж цього уникнути неможливо, по приходу додому знімайте з себе одяг і ретельно мийте руки з милом, полощіть рот і ніс очищеною водою. Профілактичний ефект від такої простої на перший погляд процедури буде колосальним.