Як завести завмерлу машину.

В холодну пору року буває складно завести автомобіль. Причиною цього можуть стати невідповідний масло, поганий бензин, слабкий акумулятор, невідрегульованих запалювання. Так як же завести замерзлу машину ?
Інструкція
1
Якщо ви залишаєте свій автомобіль на вулиці або в холодному гаражі, то при температурі нижче -25 градусів акумулятор на ніч бажано забирати додому. Хоча іноді зробити це буває складно. Щоб трохи розігріти акумуляторну батарею, ненадовго (15-30 сек) включите ближнє світло.
2
Кілька раз «качніть» педаль газу. Вичавте зчеплення, включіть запалення. Якщо не чутно звуку обертового вала, значить, «сів» акумулятор. Якщо вал обертається, але двигун не завівся, поверніть ключ в нейтральне положення. Зачекайте пару хвилин. Увімкніть запалювання, вичавіть педаль газу в підлогу. Відпускайте поступово. Якщо двигун не завівся, трохи відпустіть педаль і тримайте, поки не заведеться. Газ додавайте поступово. Обороти двигуна при цьому повинні підвищуватися. Якщо двигун «захлинається», кілька разів «качніть» педаль газу. Після невеликої паузи повторіть все ще раз. Педаль зчеплення відпускайте плавно і лише після того, як двигун заробив в нормальному режимі.
3
Ви впевнені, що все гаразд (бензин подається, іскра є, вал розкручується), але автомобіль не заводиться. Можливо, винен неякісний бензин. Зніміть повітряний фільтр і влийте трохи гарного бензину прямо в карбюратор. Ні в якому разі не використовуйте ефір! Це може привести до дуже сумних наслідків.
4
Ще одна причина - загусло на морозі масло. В даний час у продажу є спеціальні присадки для палива, які заливаються в карбюратор і паливну систему. Це полегшує запуск двигуна. Деякі автовласники радять ввечері, після того як двигун заглушений, залити в масло грамів 100 бензину. Бензин розріджує масло, а після запуску двигуна швидко випаровується. Хоча користуватися цим методом постійно небажано.
5
Деякі автомобілісти використовують другий акумулятор, який постійно міститься в теплі. До встановленого в автомобілі акумулятора клемами підключається ще один. Автомобіль завівся, акумулятор від'єднується.
З приходом холодів ранковий запуск замерзлого двигуна стає великою проблемою для автовласників. Ця проблема зазвичай призводить до втрати часу, через яку весь день може піти нанівець. Тому кожен власник машини повинен знати декілька простих способів пуску непрогретого двигуна.
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації;
  • - технічний паспорт;
  • - акумулятор;
  • - трос;
  • - дроти з крокодильчиками ;
  • - присадки і аерозолі
Інструкція
1
Вивчіть технічний паспорт та керівництво з експлуатації. Там ви обов'язково знайдете кілька порад по холодному пуску вашого автомобіля. У цих документах повинні бути зазначені рекомендовані хімічні речовини, які значно спростять включення замерзлого двигуна.
2
Сядьте в машину. Вставте ключ в замок запалювання. Поверніть його в друге положення, тобто увімкніть живлення. Не поспішайте заводити машину. Увімкніть на хвилину аварійну сигналізацію або ближнє світло фар. Це дозволить замерзлому акумулятору трохи прогрітися. Однак не варто довго сидіти з увімкненими фарами, так як це може привести до швидкої розрядки. Якщо у вас авто з механічною коробкою передач, то максимально вичавіть зчеплення і спробуйте завести авто. Не тримайте ключ запалювання в третьому положенні більше п'яти секунд. Інакше ви спалите котушку запалювання. Після того, як автомобіль завівся, плавно відпустіть педаль зчеплення. Ні в якому разі не відпускайте її різко! Якщо педаль зчеплення буде відпущена занадто швидко, то двигун може стихнути.
3
Знайдіть заведений автомобіль і попросіть "прикурити" від нього вашу машину. Найкраще для цього використовувати машину тієї ж марки, що і у вас. Однак слід зазначити, що для більшості сучасних автомобілів з великою кількістю електроніки на борту такий спосіб може стати згубним. Бортовий комп'ютер не завжди витримує великий стрибок температури. Подгоните донора до вашої машини. Заглушите його двигун . З'єднайте проводами однойменні клеми обох акумуляторів. Заведіть донора і дайте йому трохи попрацювати. Потім заглушите і порпобуте завести двигун своєї машини.
4
Використовуйте спеціальні хімічні речовини, які значно спрощують процедуру холодного пуску. Це можуть бути аерозолі, які впорскуються у впускний повітряний тракт, або присадки, які додаються в бензин. Намагайтеся використовувати тільки ті засоби, які рекомендовані виробником або дилером. Також можна спробувати завести машину за допомогою буксирування. Цей спосіб застосовується тільки для авто з механічною коробкою передач. Увімкніть третю передачу і пробуйте завести машину під час буксирування.
5
Зберігайте вдома або в теплому гаражі запасному акумулятор. З його допомогою ви легко зможете завести свого залізного коня навіть у найлютіший мороз. Також уникнути проблем допоможе періодична діагностика машини. Якщо ви хочете уникнути проблем з пуском машини в холодну пору і завжди сідати в теплий салон, то встановіть на ваш автомобіль систему Вебасто. Вона постійно буде підтримувати задану температуру. Однак у неї є і мінус - збільшується потребелніе бензину.