Як перезавантажити сторінку javascript.

Скриптова мова JavaScript використовується в браузерах для додання веб-сайтам інтерактивності, функціональності та змістовності. Для повноцінного перегляду інтернет-ресурсів необхідно активувати у своєму браузері функцію JavaScript і перезавантажити сторінку .
Інструкція
1
OperaОткройте головне меню браузера. У списку «Налаштування» виберіть пункт «Загальні настройки». Також дане меню можна викликати, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + F12. У вікні, перейдіть на вкладку «Розширені» і знайдіть пункт «Вміст». Поставте прапорець біля функції «Включити JavaScript» і перейдіть до його настройок, щоб відзначити додаткові параметри. Тут ви можете встановити дозволи для JavaScript на виконання певних дій. Наприклад, автоматично встановлювати фокус або змінювати розмір вікон.
2
Internet ExplorerЧтоби запустити браузер, необхідно знайти його ярлик у списку «Усі програми» головного меню «Пуск». Натисніть на значок шестерні в правому верхньому куті вікна Internet Explorer. Відкрийте розділ «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Безпека». Знайдіть значок «Інтернет», виділіть її мишкою і натисніть на інформацію, що з'явилася нижче кнопку «Інший». У вікні з параметрами безпеки знайдіть пункт «Виконувати сценарії додатків JavaScript» та активуйте його. Підтвердіть у виконання операції і збережіть налаштування.
3
Google ChromeНажміте на значок гайкового ключа в браузері. Перейдіть до розділу «Параметри». У лівій панелі вікна, що з'явилося виберіть пункт «Додаткові». В полі «Налаштування особистих даних» відкрийте кнопку «Налаштування змісту». Дозвольте використовувати всім сайтам мову JavaScript, зазначивши відповідні пункти. Натисніть «Ок» і закрийте вкладку властивостей браузера
4
Mozilla FirefoxЗайдіте в меню «Налаштування» і виберіть розділ «Зміст». У вікні активуйте функцію JavaScript. З'явитися діалогове вікно, в якому необхідно підтвердити збереження налаштувань.
5
Перезавантажте сторінку веб-сайту після включення функції JavaScript. Для цього натисніть відповідну кнопку або клавішу F5.