Як налаштувати домашню сторінку інтернету.

Встановлена домашня сторінка з'являється при відкритті інтернет-браузера. Їй можна зробити будь часто відвідуваний сайт, з якого зазвичай починається робота в інтернеті. Домашню сторінку можна налаштувати, змінити або прибрати в таких популярних браузерах, як Internet Explorer, Opera, Google Chrome або Firefox.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер.
Інструкція
1
Internet ExplorerInternet Explorer відразу встановлюється в операційній системі Windows. Тому зробити домашню сторінку можна прямо на вашому комп'ютері, не відкриваючи браузер. Зайдіть в «Пуск - Панель управління - Властивості оглядача». У вікні у вкладці «Загальні» під пропозицією «Вкажіть сторінку, з якої слід починати огляд» введіть адресу необхідного сайту і натисніть "Закрити".
2
OperaВ залежності від встановленої версії Opera є 2 способи, як встановити домашню сторінку. 1 спосіб: в меню браузера (у верхньому лівому куті значок «О» із стрілкою) зайдіть в «Налаштування - Загальні настройки». У вкладці «Основні» виберіть в рядку «При запуску» пункт «Почати з домашньої сторінки» і в рядку знизу наберіть адресу домашньої сторінки. Натисніть «ОК». 2 спосіб: зайдіть у вкладку «Інструменти - Загальні настройки». Далі виконайте те ж саме, що і в попередньому способі.
3
Google ChromeЕслі ви користуєтеся цим інтернет-браузером, то відкрийте його і в верхньому правому куті натисніть на значок гайкового ключа. Виберіть рядок «Параметри». У вкладці «Основні» поставте мітки перед написами «Відкрити головну сторінку» і «Відкрити цю сторінку". Введіть в поле адресу сайту, з якого ви хочете починати роботу в інтернеті. Натисніть "Закрити".
4
FirefoxВойдіте у вкладку «Інструменти - Налаштування". В основних налаштуваннях навпроти напису «При запуску Firefox" виберіть "Показати домашню сторінку», а навпроти напису «Домашня сторінка» введіть адресу бажаного сайту. Натисніть «ОК».
Корисна порада
Змінити адресу домашньої сторінки можна тим же способом, яким ви користувалися при її встановленні. Щоб прибрати домашню сторінку, в тих же вкладках приберіть мітки навпроти відповідних пунктів і видаліть адресу сайту. Для виходу на домашню сторінку в браузері натисніть на іконку «будиночок» або поєднання клавіш Alt + Home на клавіатурі.