Як організувати скромне весілля.

Якщо у вас немає бажання влаштовувати пишну весілля , але відзначити цю знаменну подію з рідними і близькими хочеться, ретельно продумайте, які витрати має сенс скоротити. А зекономлені кошти можна витратити на весільну подорож або облаштування місця проживання.
Інструкція
1
Оберіть ініціативну групу з числа подружок нареченої, щоб доручити їм організацію викупу, супроводу до РАГСу, оформлення необхідних атрибутів. Вибрані дівчата повинні володіти навичками шиття або декорування і мати досвід у весільних приготуваннях.
2
Зверніться до сайтів безкоштовних оголошень, щоб знайти весільну сукню і костюм. Так ви зможете заощадити від п'яти до п'ятдесяти тисяч рублів. При бажанні, як наряду нареченої ви зможете використовувати будь гарне плаття, навіть куплене на розпродажі.
3
Згадайте, хто з ваших знайомих захоплюється фотографією. Це не обов'язково має бути професійний фотограф, головне, щоб у нього була непогана техніка. Увімкніть його в число запрошених. По-справжньому захоплений фотографією людина буде радий отриманому досвіду.
4
Оберіть найпростіші кільця для церемонії. При бажанні, ви зможете поміняти їх через кілька років.
5
Замовте банкет в ресторані або кафе. Віддайте перевагу такому місцю, де алкогольні напої можна купити самостійно і принести з собою. Спиртне - вона з найдорожчих статей весільного бюджету, тому є сенс придбати напої в звичайному супермаркеті. Продумайте меню, не замовляйте п'яти-шести змін блюд, це буде зайвим. Головне, щоб на столі були холодні закуски, а до «третього гарячого» половина гостей може не досидіти.
6
Оформіть запрошення своїми руками, відмовтеся від послуг друкарні. Звичайно, професійно зроблені запрошення дуже добре виглядають, але підписані нареченою або нареченим зберігають тепло їхніх рук.
7
Займіться декоруванням атрибутів весілля самостійно, підключіть до цього процесу подруг нареченої. Ви можете самі прикрасити келихи, подушечку для кілець, пляшки шампанського, необхідний інвентар для конкурсів. Домовтеся з кафе, де відбудеться святкування, що ви прикрасите банкетний зал своїми силами.
8
Довідаєтеся у запрошених про наявність особистого транспорту і бажанні водіїв відмовитися від спиртних напоїв до вечері в ресторані. У разі необхідності залучення додаткового транспорту, найміть газель або автобус з водієм. Прикрасьте салон кульками або стрічками.
На жаль, бажання не завжди збігаються з можливостями. Деякі миряться з цим, а деякі йдуть наперекір всьому. Повірте, що неможливе можливо, і що при скромному бюджеті теж можна влаштувати весілля вашої мрії.
Інструкція
1
Головний секрет шикарного весілля при невеликому бюджеті полягає в ретельному плануванні і складанні списку необхідних дій і покупок. Після докладного опису уважно його вивчіть і прикиньте, на чому ж можна заощадити. Причому заощадити так, щоб ніхто і не зрозумів.
2
Значно «пощадити» весільний бюджет можна, купивши костюм нареченого і плаття нареченої не в дорогому бутіку, а в магазині простіше. Якщо ретельно вибрати одяг, яка прекрасно сяде по фігурі, ніхто й не помітить відсутності етикетки з дорогим брендом. Ще один варіант - взяти одяг для торжества напрокат, істотно заощадивши кошти.
3
Аксесуари нареченої (фата, клатч, рукавички, накидка) легко пошиє професійна швачка. Тканина разом з роботою обійдуться значно дешевше, ніж покупка.
4
Не обов'язково купувати кільця з діамантами, можна обійтися найскромнішими варіантом. Гравіювання або дорогоцінну вставку можна зробити в наступні річниці.
5
«Обов'язковий» лімузин, який, якщо все вірно вирахувати, є лише марною тратою грошей (тільки помножте час простою біля РАГСу на годину оренди). Набагато краще домовитися з ким-небудь з друзів-власників представницької іномарки. До речі, прикраси для машини можна виготовити самостійно. Причому хенд-мейд стрічки, кільця і квіти будуть набагато оригінальніше і красивіше, ніж покупні. Те ж саме стосується аксесуарів - подушечки для кілець, запрошень, прикрас для келихів.
6
Продумайте список запрошених гостей. Ви дійсно хочете бачити на торжестві пятіюродную тітку, яка востаннє бачила вас у другому класі на своєму весіллі? Пам'ятайте, чим менше буде гостей, тим розкішніше банкет ви зможете влаштувати.
7
Ось основні пункти, на яких можна добряче зекономити. На що витратити «звільнені» гроші? На виконання мрії. Наприклад, на те, щоб зняти ресторан на вершині хмарочоса, на який ви завжди лише із заздрістю дивилися.