Як підібрати сумку.

Незмінний жіночий аксесуар - це сумка. Чоловіки жартують, що в своїх сумочках жінки носять запас всього необхідного на випадок ядерної війни, жінки ж загадково посміхаються і думають, яку сумку підібрати до чергового наряду.
Інструкція
1
СтільВ магазинах можна знайти сумки всіх видів, кольорів і розмірів, на будь-який смак і гаманець. Іноді виникає бажання купити будь-яку сумку , яку ви бачите перед собою. Насправді - це оманливе бажання, бо ідеальну сумку підібрати не дуже-то легко.Прежде ніж купувати сумку , визначитеся, з яким одягом ви будете її носити. Полотняна сумка із забавним принтом абсолютно не підійде до ділового костюму, а строгий портфель, не буде поєднуватися з джинсами в дірках.
2
ЦветВибірать колір сумки можна під що завгодно, навіть під сережки. Уже давно в минулому правило, коли колір сумки повинен був поєднуватися з кольором обуві.Так що в цьому плані простір для фантазії не обмежується нічем.Но будьте уважні: дуже яскрава сумка може перетягнути "акцент" з усього вашого образу тільки на себе, тому або робіть таку сумку основою вашого образу, або відкладіть до кращих часів.
3
Вибирати розмір сумки потрібно, виходячи з двох попередніх критеріїв. Якщо ви збираєтеся в клуб - дуже велика об'ємна (і шалено зручна) сумка буде недоречна. Якщо на роботу ви змушені носити багато документів і ноутбук - клатч і великий пакет (в який ви все покладіть, бо в крихітну сумочку нічого не влізе) виглядатимуть нелепо.Еслі сумка дуже яскрава і велика, буде складно підібрати під неї образ. Краще, якщо баланс між розміром, кольором і зручністю буде знайдений. Пам'ятайте: у кожної жінки є ідеальна сумка. Вам потрібно просто її знайти.