Як привітати з Новим роком по інтернету.

В даний час у багатьох людей значна частина спілкування протікає за допомогою інтернету. Ви можете спілкуватися з людиною по скайпу або електронній пошті, дізнаватися новини з його життя, а також вітати зі святами.
Вам знадобиться
  • - електронна пошта;
  • - Яндекс.Откриткі, Рамблер-Листівки, VirtualCard;
  • - новорічна листівка або фотографія;
  • - аккаунт у соціальній мережі «Вконтакте»;
  • - скайп.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте електронну адресу людини, якого хотіли б привітати з Новим роком через інтернет, то можете відправити йому барвисту музичну листівку. Зайдіть на один із сервісів, які надають таку послугу (Яндекс.Откриткі, Рамблер-Листівки, VirtualCard). Зайдіть в розділ по тематиці свята (у вашому випадку це Новий рік) і по превью виберіть листівку, яку хотіли б відправити. На сторінці, заповніть інформацію про відправника та одержувача. Напишіть вітальний текст і красиво оформите його, вибравши колір, шрифт і розмір. Потім підберіть мелодію, яку почує одержувач, коли відкриє ваш лист. Введіть час і дату відправлення та натисніть кнопку «Відправити».
2
Ви можете відправити листівку по електронній пошті, не користуючись сторонніми серверами. Знайдіть красиву новорічну картинку або зробіть фотографію самостійно (на ній може бути ялинка, новорічні аксесуари, які ви підготували до свята, упаковані подарунки). Якщо ви маєте мінімальні навички роботи з фотошопом, напишіть на малюнку «З Новим Роком!». Зайдіть в ваш поштовий ящик, натисніть «Написати листа». Після того як ви ввели адресу відправника і тему листа, виберіть «Прикріпити файл» і вставте вашу листівку. У самому тексті листа напишіть ваші побажання адресату, потім натисніть «Відправити»
3
Якщо ви є користувачем популярної соціальної мережі «Вконтакте», то можете привітати своїх друзів через сайт. Виберіть листівку або новорічний мультфільм, завантажте в свій фото- або відеоальбом і відзначте на документі друзів. Після того як ті зайдуть на сайт, їм прийде повідомлення про те, що вони були відзначені на відео або фотографії. Пройшовши за посиланням, вони побачать привітання.
4
Якщо у вас теплі дружні відносини з людиною, яку ви маєте намір привітати з Новим роком, не обмежуйтеся розсилкою листівок. Якщо і у вас, і у вітаємо є скайп, зробіть відеодзвінок і заспівайте один з відомих різдвяних гімнів. Не важливо, чи володієте ви видатними вокальними даними, напевно ваш друг буде в захваті.