Як активувати мікрофон в навушниках з мікрофоном.

телефонно- мікрофонна гарнітура (ТМГ) виглядає як звичайні навушники, але має бічний рухливий елемент, на кінці якого розташований мікрофон. Вона підключається до звукової карти комп'ютера двома кабелями.
Інструкція
1
Перевірте, чи правильно телефонно-мікрофонна гарнітура підключена до комп'ютера. На звуковій карті гніздо для мікрофона має рожевий колір, а для навушників - зелений. У гарнітури штекер мікрофона може бути рожевим або червоним, а штекер навушників - чорним, зеленим або білим. Іноді вони взагалі не розрізняються квітами, але мають стилізовані позначення мікрофона і навушників. Нарешті, якщо вони взагалі не мають ніяких позначень, розрізнити їх можна побічно: у мікрофонного штекера середній і загальний контакти виконані як єдине ціле або з'єднані між собою електрично (останнє можна визначити за допомогою омметра - опір має бути близьким до нуля). Не допускайте включення мікрофонного штекера в будь-яке з вихідних гнізд карти - це викличе коротке замикання правого каналу і створить ризик виходу з ладу підсилювача.
2
Правильно приєднавши гарнітуру, увімкніть комп'ютер, дочекайтеся завантаження операційної системи, надіньте навушники і скажіть що-небудь в мікрофон. Якщо ви почуєте власний голос, підключення можна вважати закінченим.
3
У разі якщо навушники працюють, а мікрофон - ні, запустіть програму, що дозволяє змінювати співвідношення між рівнями сигналів, що надходять з різних джерел. У Windows вона називається, залежно від версії, «Гучність» або «Регулятор гучності» і знаходиться в розділі меню «Стандартні» - «Розваги». В Linux вона носить назву «KMix», «Мікшер», «Звуковий мікшер» або подібне, а знаходиться в більшості дистрибутивів в розділі меню «Мультимедіа».
4
Знайдіть у програмі віртуальний регулятор, що дозволяє налаштовувати рівень сигналу, що надходить з мікрофону. Якщо такого регулятора немає, увійдіть до режиму налаштування програми (спосіб входу в цей режим залежить від ОС) і включите відображення цього регулятора. Поруч з ним є поле для галочки, яка в одних версіях програми включає мікрофон, а в інших - вимикає. Зробіть мікрофонний вхід включеним, після чого встановіть повзунком бажаний рівень сигналу з нього. Не робіть його занадто великим, інакше виникнуть спотворення. Після цього знову перевірте, чи працює мікрофон.
5
Якщо на комп'ютері ще немає програми Audacity або подібної, що дозволяє записувати звукові файли, встановіть її. Запишіть свій власний голос, а потім прослухайте запис. Звук повинен бути якісним, майже без спотворень.