Як включити Nokia в режим очікування. Як вимкнути автономний режим телефон nokia 603.

Мобільний телефон від будь-якого виробника, у тому числі і Nokia, якщо він включений, може перебувати в режимі розмови або режимі очікування. Щоб перевести його в режим очікування, потрібно його просто включити або завершити всі поточні розмови. У більшості моделей Nokia ключовою при переході в режим очікування служить клавіша відбою.
Інструкція
1
Натисніть і утримуйте клавішу (друга зверху в правій частині клавіатури, із зображенням червоної телефонної трубки) відбою, поки не загориться дисплей, якщо ваш телефон вимкнений. Якщо апарат розряджений або несправний, ніякої реакції з його боку на це дія не послідує. При розрядженій батареї потрібно буде підключити телефон до розетки і трохи почекати, поки в ній накопичиться хоча б трохи електроенергії, після чого повторити операцію. Якщо телефон несправний, віддайте його в ремонт.
2
Якщо причиною відключення вашого телефону Nokia став повний розряд батареї і апарат знаходиться на підзарядці, на екрані може з'явитися тільки індикатор, який показує, що телефон заряджається. Натисніть клавішу відбою знову, утримуйте її кілька секунд, поки індикатор не зникне. Потім знову натисніть і утримуйте, поки не загориться дисплей.
3
Введіть пін-код по запросу апарату і натисніть клавішу підтвердження вибору - верхню зліва. Якщо пін-код вірний, на екрані з'явиться повідомлення, що код прийнятий, потім заставка Nokia, після чого телефон включиться і запрацює в режимі очікування. Якщо ви відмовилися від захисту пін-кодом або вона спочатку не була встановлена, телефон включиться відразу.
4
Завершіть всі поточні виклики, щоб перейти з режиму розмови в режим очікування. Для цього натисніть клавішу відбою, позначену червоною трубкою і розташовану в правій верхній частині клавіатури. Якщо у вас в роботі кілька викликів, завершите не тільки поточний, а й усі утримувані за допомогою клавіші відбою. Після цього телефон перейде в режим очікування, і ви зможете прийняти виклик, якщо хтось набере ваш номер, викликати потрібного абонента або скористатися додатковими опціями: відправити або отримати смс (приймати їх телефон буде і в режимі розмови), скористатися вбудованим радіо, зробити знімок або відеозапис, використовувати органайзер, телефонну книгу, різні додатки, ігри та т.п.