Як вивести щурячих бліх.

Щурячі блохи - один з найнебезпечніших видів бліх. Паразитуючи на багатьох видах гризунів, вони є переносниками різних серйозних інфекцій. Небезпечних в тому числі і для людини. Тому боротьба з ними - справа першорядної важливості.
Вам знадобиться
  • - кошти від щурячих бліх;
  • - скипидар;
  • - суха полин.
Інструкція
1
Визначте причину появи бліх з будинку. Можливо, під підлогою знаходиться підвал, кишить пацюками, або поруч розташовані якісь господарські будівлі з гризунами. Причиною також можуть стати і домашні вихованці, які могли підчепити щурячих бліх під час прогулянки на вулиці.
2
Купіть в ветеринарній аптеці засіб для боротьби з даними паразитами. На сьогоднішній день їх існує велика кількість в самих різних сумішах. Це можуть бути гелі, аерозолі, рідини і так далі. Так як обробляти також доведеться і меблі, краще зупинити свій вибір на аерозольних засобах. Придбайте також препарат і для обробки домашніх тварин від щурячих бліх.
3
Спочатку обробіть купленими засобом домашніх улюбленців. Потім обприскати всі наявні в будинку приміщення згідно інструкції на конкретний препарат. Особливо ретельно обробіть всі кути, щілини, стики підлог, стін і стелі. Не забудьте про м'які меблі, килими та штори. Після цього щільно закрийте приміщення і вийдіть з нього.
4
Обробіть таким же чином підвальне приміщення і господарські будівлі.
5
Через деякий час (згідно інструкції до препарату) провітріть житлові кімнати, витрусити на вулиці всі килими і штори, протріть підлоги розчином скипидару. Для цього розчиніть половину склянки скипидару у відрі з водою.
6
Можливо, дану процедуру доведеться повторити ще раз через деякий час.
7
Якщо ви не хочете виводити щурячих бліх самостійно, скористайтеся послугами фахівців з санітарно-епідеміологічної служби або викличте приватну фірму, що займається дезинфекцією приміщень.
8
Для боротьби з блохами можна використовувати і народні методи. Наприклад, розкладіть по кімнатах суху полин. Таку траву щурячі блохи не виносять і намагаються уникнути будь-якого контакту з нею.
Зверніть увагу
При використанні препаратів для боротьби з щурячими блохами виконуйте інструкцію.