Як розкодувати магнітолу в Ford. Як розблокувати магнітолу форд транзит.

Самостійно розкодувати магнітолу в Ford - здійсненне завдання для автолюбителя. Необхідно тільки знати код або серійний номер пристрою. Далі на допомогу прийдуть підручні засоби, завдяки яким магнітола запрацює в лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • - магнітола
  • - інструкція
  • - vin-код
  • - серійний номер магнітоли
  • - програма для підбору коду
  • - документи на автомобіль
Інструкція
1
Уважно огляньте салон автомобіля. Наклейка з кодом може бути приклеєна в будь-якому зручному (або не дуже) місці. Найпоширеніші місця: всередині бардачка, на самій магнітолі.
2
Якщо наклейку в салоні не виявили, вийміть магнітолу з гнізда. По-перше, на ній може бути записаний вручну або приклеєний код. По-друге, необхідно зробити це для того, щоб списати серійний номер і vin-код. Завдяки цим даним ви зможете самостійно підібрати код через інтернет.
3
У разі виявлення коду на автомагнітоли, введіть його. Для цього включіть систему. Дочекайтеся мітки на дисплеї, яка запропонує використовувати код. Введення в магнітолах Ford здійснюється непрямим набором. Використовуйте кнопку 1 до появи першої цифри коду на дисплеї. Таким же чином, за допомогою 2 - 3 - 4, введіть інші числа. Якщо код введено коректно, підтвердіть свій вибір. Магнітола повинна включитися автоматично. Будьте уважні: є всього 10 спроб, після яких треба буде їхати в автоцентр.
4
При другому варіанті (код не виявлений), спишіть серійний номер магнітоли (починається з латинської літери, після якої шість цифр) і vin-код.
5
Встановіть на комп'ютер програму для генерації коду магнітоли. Одночасно скористайтеся он-лайн ресурсами з даної теми. Введіть серійний номер і vin-код у запитувану генератором форму. Натисніть кнопку «Пуск». Дочекайтеся результату.
6
Запишіть отриманий від системи код. Введіть його в магнітолу як зазначено вище. Якщо даний варіант отримання коду не дав позитивного результату, зверніться за допомогою на тематичний форум.
7
Для деяких серійних номерів не існує генераторів коду. В даному випадку вам необхідно звернутися в сервісний центр. Якщо магнітола штатна, то за серійним номером і vin-коду вони скажуть разблокіровочний кей-код.