Як зробити лінійний вхід в автомагнітоли. Як підключити саморобний підсилювач до автомагнітоли.

Нерідко покупці автомагнітол стикаються з таким розчаровує обставиною, як відсутність лінійного входу . Чомусь сучасні виробники позиціонують наявність лінійного входу як додаткову опцію, хоча спочатку все автомагнітоли володіють такою можливістю. Саме тому зробити лінійний вхід нескладно.
Вам знадобиться
  • - паяльник;
  • - навушники;
  • - припой;
  • - роз'єми;
  • - дроти.
Інструкція
1
Якщо автомагнітола штатна, то можливо, у неї є вбудований вхід AUX. Для підключення AUX - зовнішнього джерела звуку, знайдіть распайку підключення. Відшукайте три контакти на роз'ємі підключення автомагнітоли, відповідальних за вхідний сигнал до лівого і правого каналу.
2
Щоб переконатися, що ви відключили саме ті дроти, включите магнітолу і окремо торкніться пальцем кожного проводу. Збільшивши гучність, ви почуєте характерне гудіння в динаміках. Не бійтеся, що вас ударить струмом: в схемі низьковольтне напруга, тому вашим рукам нічого не загрожує.
3
Припаяйте до проводів роз'єми типу тюльпан (це дозволить вам згодом підключати до автомагнітоли за допомогою перехідників різні пристрої) або ж безпосередньо припаяйте роз'єм від навушників.
4
Зробити лінійний вхід можна і дещо по-іншому: відкрийте автомагнітолу і відшукайте в її схемі всі позначки, які відповідають за распайку входу Line-in. Вони, як правило, так і позначаються: Line GND, Line-R і Line-L. Перевірити, чи правильно ви визначили «призначення» контакту, можна шляхом торкання кожного контакту пальцем.
5
Часто на друкованих платах є контакти, передбачені для лінійного входу. Знайдіть ці контакти, припаяйте до них дроти і роз'єми для підключення пристроїв з допомогою перехідників.
6
Також можете відшукати входи звукового сигналу безпосередньо на мікросхемі підсилювача. Однак спочатку розберіться в суті роботи: від джерела сигнал надходить до підсилювача і зовнішнім виходам. Найчастіше всі ці пристрої зібрані на одній платі, але зустрічаються і такі випадки, коли підсилювач виноситься на окрему плату.
7
Відшукайте на схемі автомагнітоли конденсатори і поряд з цими радіодеталями припаяйте провід, необхідний для забезпечення функціонування пристроїв. Перевірити правильність розпаювання можна, знову ж таки, методом тестування, тобто доторкнувшись пальцем до кожного проводу.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил безпеки, працюючи з паяльником!
Корисна порада
Зверніть увагу: якщо підключення лінійного входу виконується безпосередньо до підсилювача (без передпідсилювача), то більше ви не зможете регулювати гучність звучання і налаштування фільтрів.