Як зробити прямоток на скутері.

Прямоток - це тип вихлопної системи з високою пропускною здатністю. Встановивши прямоточний глушник, можна збільшити потужність транспортного засобу і домогтися благородного звучання мотора. Тому у багатьох власників скутерів рано чи пізно виникає бажання видалити каталізатор зі свого глушника.
Вам знадобиться
  • - болгарка;
  • - свердло;
  • - молоток;
  • - сітка або трубка з отворами;
  • - скловолокно;
  • - термостійка фарба.
Інструкція
1
Для початку зніміть декоративні захисні пластини і глушник, відкрутивши чотири болта. Розріжте його з кінця по колу за допомогою болгарки або ножівки по металу. Тепер необхідно знайти і висвердлити точки зварювання свердлом, використовуючи спочатку тонке, а потім свердло більш великого діаметру. Вибийте молотком задню стінку і дістаньте перфоровану сітку, яка знаходиться в передній частині.
2
Залиште корпус від старого глушника. Виготовте центральну трубу з трубки або сітки з великою кількістю отворів. Дірки в трубі можна зробити на свердлильному верстаті. Як набивання використовуйте скловолокно. Спочатку необхідно скріпити всі частини глушника декількома точками зварювання. Якщо при його запуску все працює нормально, зробіть капітальне кріплення.
3
Виготовте фіксатор для сітки, використовуючи трубу відповідного розміру. Приварите фіксатор і вставте сітку всередину. З іншого боку сітка фіксується трубкою, яка є одночасно вихідний. Дуже щільно забийте скловолокно між корпусом і сіткою, щоб нутрощі глушника з часом не вилетіли назовні. Саму трубку обмотайте азбестом або будь-яким іншим вогнестійким матеріалом.
4
Остаточно зібравши глушник, зачистите, знежирте його і пофарбуйте спеціальною фарбою. Місця з'єднання глушника бажано закрити герметиком.
Зверніть увагу
Розпилювати глушник потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити перегородку і трубки, які знаходяться всередині. При розпилюванні обов'язково користуйтеся спеціальними окулярами, щоб не пошкодити очі.
Корисна порада
Замість скловолокна, набивання можна зробити з каолінової вати. Вона не горить і не плавиться навіть при температурі 1300 градусів. Від матеріалу набивки, діаметра перфорованої трубки, а також довжини глушника залежить звук вихлопу.